Leto 2022, Cyprus

Lapethos Resort Hotel & Spa ****Lapethos Resort Hotel & Spa **** Lapethos Resort Hotel & Spa **** Lapethos Resort Hotel & Spa **** Lapethos Resort Hotel & Spa **** Lapethos Resort Hotel & Spa ****

Tento rozsiahly hotelový komplex pozostávajúci z viacerých častí odporúčame hlavne klientom, ktorí dovolenku trávia prevažne pri hotelových bazénoch. Hotel nemá pláž, iba menšiu terasu pri mori, vstup do mora je z móla, kde je umiestnených niekoľko lehátok a slnečníkov, ktoré sú Vám k dispozícii bezplatne. Súčasťou komplexu je i veľký aquapark, ktorý je lákadlom hlavne pre rodiny s deťmi. Hotel sa nachádza na severnom pobreží Severného Cypru, približne 14km od strediska Kyrenia a 50km od letiska. Jednotlivé časti hotela majú rôznu vzdialenosť od mora – od 50m až po cca 300m. Lapethos Resort Hotel pozostáva zo štyroch hotelových častí, naši klienti budú ubytovaní v hlavnej zrekonštruovanej budove Olivia.

Vybavenie zariadenia / ubytovanie:
Izby s možnosťou prístelky sú navrhnuté tak, aby ponúkali maximálne pohodlie za rozumnú cenu. Vybavené sú kúpeľňou s WC, klimatizáciou, SAT TV, minibarom, telefónom, sušičom na vlasy a trezorom.
Klientom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, WIFI pripojenie, dva vonkajšie bazény, aquapark pre deti a dospelých, niekoľko barov a reštaurácií, fitness, stolný tenis, animácie a kasíno.

Stravovanie:
-polpenzia: raňajky a večere podávané formou bufetových stolov bez nápojov; za príplatok je možné doobjednať si plnú penziu, ktorá okrem obedov zahŕňa aj konzumáciu nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov počas hlavných jedál

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.