Leto 2020, Španielsko - MALORKA

Holiday Garden ***Holiday Garden *** Holiday Garden *** Holiday Garden *** Holiday Garden *** Holiday Garden ***

Príjemný hotel strednej kategórie je výbornou voľbou pre klientov, ktorí chcú stráviť dovolenku v blízkosti rušného letoviska so všetkými jeho vymoženosťami, avšak v hotelovom areáli uprednostňujú pokoj, nerušený oddych a animačné programy hlavne pre dospelých. Hotel je zameraný hlavne na dospelú klientelu, nachádza sa v tichšom prostredí nádhernej rozľahlej záhrady, vo vyhľadávanej oblasti Playa de Muro. Najbližšie reštaurácie, obchody či bary sa nachádzajú len cca 300m od hotela. Aj letovisko Alcudia, nadväzujúce na Playa de Muro ponúka pestrý výber nákupných a zábavných možností. Krásna dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora leží asi 750m od hotela – na pláž je niekoľkokrát za deň zabezpečený bezplatný transfer. Príjemná prechádzka na pláž trvá asi 10 minút, avšak obľúbenou formou prepravy na pláž sú aj bicykle, ktoré si môžete za poplatok požičať na recepcii.


Vybavenie zariadenia / ubytovanie: Izby sú 2-lôžkové s možnosťou jednej prístelky. Vybavené sú klimatizáciou, kúpeľňou s WC, SAT TV, telefónom, trezorom (za poplatok), chladničkou a balkónom alebo terasou. Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež recepcia, WIFI pripojenie, TV kútik, vonkajší bazén, terasa, hlavná reštaurácia, bar pri bazéne, sauna a jacuzzi, posilňovňa, tenis, volejbal, minigolf, aerobic, stolný tenis, futbal, animačný program...Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne k dispozícii zdarma, na pláži za poplatok.


Stravovanie: all inclusive – raňajky, obedy a večere formou bufetu, poobedňajší snack, káva, čaj, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v čase od 10:00 do 24:00 


Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.