Leto 2022, Egypt

Arabia Azur Resort ****Arabia Azur Resort **** Arabia Azur Resort **** Arabia Azur Resort **** Arabia Azur Resort **** Arabia Azur Resort ****

Veľmi príjemný a obľúbený hotelový komplex, kde sa vďaka množstvu športových aktivít nebude nudiť určite nikto. Na bezstarostný relax láka súkromná piesočnatá pláž s dvomi lagúnami, ktorá sa nachádza priamo pri hoteli. Pláž je vhodná pre deti aj neplavcov, ale aj na šnorchlovanie. Odporúčame obuv do vody. V blízkosti hotela sa nachádza taktiež krásny koralový útes s podmanivým podmorským svetom, ktorý by ste určite mali preskúmať. Rezort vďaka krásnej pláži, dobrej strave a blízkosti centra odporúčame všetkým vekovým kategóriám, samozrejme aj rodinám s deťmi. Hotel patrí do známej hotelovej siete Azur, leží v obľúbenom letovisku Hurghada a od letiska je vzdialený len cca 8km.

Vybavenie zariadenia / ubytovanie:
Izby sú vkusne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek. Vybavené sú klimatizáciou, kúpeľňou s WC, sušičom na vlasy, SAT TV, denne dopĺňaným minibarom, kávovým a čajovým servisom, telefónom a balkónom alebo terasou.
K vybaveniu hotela patrí taktiež vstupná hala s recepciou, niekoľko barov a reštaurácií, internetová kaviareň, diskotéka, nákupné centrum, klinika, zmenáreň, SPA a wellness centrum (sauna, masáže, jacuzzi za poplatok), bazén, detský kútik a ihrisko, mini diskotéka, biliard, fitness centrum, stolný tenis, squash, tenis, šípky, možnosť potápania a vodných športov na pláži, denné i večerné animačné programy...Slnečníky, lehátka a osušky sú k dispozícii zdarma.

Stravovanie:
-all inclusive – raňajky, obedy a večere podávané formou švédskych stolov, ľahké občerstvenie počas dňa, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v čase od 10:00 do 02:00

Deti za zvýhodnené ceny!


Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.