Leto 2023, Egypt

Sunrise Select Garden Beach *****Sunrise Select Garden Beach ***** Sunrise Select Garden Beach ***** Sunrise Select Garden Beach ***** Sunrise Select Garden Beach ***** Sunrise Select Garden Beach *****

Tento nádherný luxusný hotelový komplex s veľkou záhradou a množstvom aktivít je určený pre všetky vekové kategórie, náročnú klientelu nevynímajúc. Vzhľadom na kvalitné služby, polohu, dlhú piesočnatú pláž s pozvoľným vstupom do mora a tobogán je vhodný pre všetky vekové kategórie, najmä pre rodiny s deťmi. Je tvorený mozaikou samostatných farebných pavilónov, očarí vás už na prvý pohľad. Od turistického centra Hurghady je vzdialený cca 12km a transfer z letiska trvá cca 25 minút. Na pláži je vybudované mólo, ktoré je ako stvorené na príjemné večerní prechádzky.

Vybavenie zariadenia / ubytovanie:
Izby sú komfortne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek. Nechýba v nich kúpeľňa s WC, sušič na vlasy, telefón, SAT TV, minibar, trezor, telefón a balkón alebo terasa. Za príplatok sú k dispozícii izby s výhľadom do záhrady alebo na bezén.
K vybaveniu hotela patrí aj vstupná hala s recepciou, bankomat, lobby bar, plážový bar, bar pri bazéne, snack bar, hlavná reštaurácia, 2 a´la carte reštaurácie, 2 bazény, tobogán, stolný tenis, možnosť rôznych vodných športov na pláži, biliard, sauna, masáže, tenisové kurty, amfiteáter, obchodíky, kaderníctvo, diskotéka, animačné programy (každý večer zábavný program), detský klub...Slnečníky, lehátka a osušky sú k dispozícii zdarma.

Stravovanie:
- all inclusive – raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov, ľahké občerstvenie počas dňa, neobmedzená konzumácia alkoholických a nealkoholických nápojov v čase od 10:00 do 24:00

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.