Leto 2020, Egypt

Titanic Palace *****Titanic Palace ***** Titanic Palace ***** Titanic Palace ***** Titanic Palace ***** Titanic Palace *****

Okúzľujúci hotelový komplex s výbornou atmosférou ponúka spoľahlivé služby, ochotný personál, profesionálny servis a predovšetkým atraktívny priestor s aquaparkom pre deti aj dospelých, ktorý patrí medzi hlavné bonusy tohto hotela. Nachádza sa priamo pri krásnej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Odporúčame ho hlavne rodinám s deťmi. O zábavu počas vašich horúcich letných dovolenkových chvíľ počas dňa i večer sa postará profesionálny animačný tím. Tento nový, luxusný 5* hotelový rezort leží v južnej časti Hurghady, 17 km od jej centra a 10km od medzinárodného letiska.

Vybavenie zariadenia / ubytovanie:
Izby sú komfortne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek. Vybavené sú klimatizáciou, kúpeľňou s WC, fénom, denne dopĺňaným minibarom, LCD TV, telefónom, trezorom a balkónom alebo terasou. Za príplatok sú k dispozícii aj izby s výhľadom na bazén alebo do záhrady, pre dospelých aj izby s priamym vstupom do bazéna.
K vybaveniu hotela patrí aj vstupná hala s recepciou, internetová kaviareň, hlavná reštaurácia, reštaurácia na pláži, niekoľko ďalších a´la carte reštaurácií s medzinárodnou kuchyňou, lobby bar, pool bar, beach bar, diskotéka, nákupná arkáda, služby lekára, bowling, vodné pólo, šípky, tenis, stolný tenis, biliard, potápačské centrum, windsurfing, aquapark s množštvom vodných atrakcií pre deti i dospelých, detský klub a ihrisko v podobe známej lode Titanic...Slnečníky, lehátka a osušky sú k dispozícii zdarma.

Stravovanie:
- 24 hodinový all inclusive – raňajky, neskoré raňajky, obedy, večere a neskoré večere podávané formou švédskych stolov, ľahké občerstvenie počas dňa, vybrané miestne alkoholické a nealkoholické nápoje

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.