Leto 2022, Egypt

Festival Riviera Resort ****Festival Riviera Resort **** Festival Riviera Resort **** Festival Riviera Resort **** Festival Riviera Resort **** Festival Riviera Resort ****

Hotelový komplex Festival Riviera Resort leží v príjemnom prostredí obklopený rozľahlou záhradou a zároveň priamo pri krásnej piesočnatej pláži. Svojim klientom poskytuje nielen komfort, zábavu či športové vyžitie, ale aj možnosť odpočinku v orientálnej atmosfére alebo na pláži mierne zvážajúcej sa do mora. Disponuje piatimi poschodiami a dvoma navzájom prepojenými krídlami, susedí s hotelom Festival Le Jardin. Odporúčame ho stredne náročným klientom všetkých vekových kategórii. Centrum Hurghady je od tohto nádherného hotela vzdialené cca 15km, El Gouna cca 10km.

Vybavenie zariadenia / ubytovanie:
Izby sú 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek. Vybavené sú klimatizáciou, kúpeľňou s WC, sušičom na vlasy, telefónom, SAT TV, chladničkou, trezorom a balkónom alebo francúzskym oknom.
K vybaveniu hotela patrí aj vstupná hala s recepciou, internetová kaviareň, hlavná reštaurácia, 2 a´la carte reštaurácie, snack bar, pool bar, lobby bar, beach bar, kaderníctvo, obchodíky so suvenírmy, zlatníctvo, práčovňa, 2 bazény, detský bazén a klub, stolný tenis, fitness, aerobik, futbal, masáže (za poplatok), možnosť vodných športov na pláži, denné i večerné animačné programy...Slnečníky, lehátka a osušky sú k dispozícii zdarma.

Stravovanie:
-all inclusive – raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov, ľahké občerstvenie počas dňa miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v čase od 10:00 do 24:00

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.