Leto 2020, Grécko - RHODOS

Eden Rock ****Eden Rock **** Eden Rock **** Eden Rock **** Eden Rock **** Eden Rock ****

Príjemný hotelový komplex vyššej kategórie je tou pravou voľbou pre všetkých klientov, ktorí chcú byť v blízkosti rušného centra hlavného mesta a zároveň chcú relaxovať v príjemnom prostredí hotelových záhrad. V bezprostrednej blízkosti hotela sa nachádza pekná piesočnato – kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora, ktorá zabezpečuje bezpečné kúpanie aj pre deti či neplavcov. Hotel Eden Roc je situovaný v zátoke medzi letoviskom Kalithea – Reni Koskinou a hlavným mestom Rodos vzdialeným cca 4km.

Vybavenie zariadenia / ubytovanie:
Izby sú štandardne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou jednej prístelky, hotel disponuje aj priestrannejšími rodinnými bungalovmi s možnosťou dvoch prísteliek. V izbách nechýba klimatizácia (počas hlavnej sezóny od 15.6.-30.9.), fén, kúpeľňa s WC, televízor, telefón, minichladnička, trezor (za poplatok), balkón alebo terasa.
V hotelovom komplexe sa nachádza taktiež recepcia, zmenáreň, vstupná hala s lobby barom, WIFI pripojenie, obchod, hlavný bar, taverna, a´la carte reštaurácia, 3 bazény s morskou vodou, detské ihrisko a klub, tobogány, tenisový kurt, menšie fitness, minigolf, stolný tenis, aerobik, počas dňa aktivity zabezpečované medzinárodným animačným tímom...Slnečníky a lehátka sú k dispozícii pri bazénoch zdarma, na pláži za poplatok a zapožičanie plážových osušiek je možné za poplatok.

Stravovanie:
-all inclusive – raňajky, obedy a večere formou bufetu, ľahké občerstvenie počas dňa, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje počas dňa, tématické večere

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.