Leto 2020, Grécko - RHODOS

Pefkos Garden ***Pefkos Garden *** Pefkos Garden *** Pefkos Garden *** Pefkos Garden *** Pefkos Garden ***

Tento romantický, typický grécky hotel je ideálnou voľbou pre klientov, ktorí uprednostňujú dovolenku za výborné ceny v príjemnom prostredí a ocenia blízkosť obchodov, reštaurácií, barov či rôznych pamätihodností. Nachádza sa v idylickom prostredí obľúbeného strediska Pefkos, na miernom kopci v peknej záhrade, len 5km od Lindosu a 15 minút príjemnou prechádzkou od centra prázdninovej dedinky. Najbližšia piesočnatá pláž je vzdialená približne 300m od hotela, väčšia centrálna piesočnatá pláž je vzdialená cca 700m.

Vybavenie zariadenia / ubytovanie:
Izby sú 2-lôžkové s možnosťou jednej prístelky, v obmedzenom množstve dvoch prísteliek. Sú vybavené vlastnou kúpeľňou s WC, fénom na vlasy, minichladničkou, televízorom a balkónom alebo terasou, klimatizáciu je možné doplatiť si na mieste za 7 EUR / izba / noc.
V hoteli sa nachádza taktiež vstupná hala s recepciou, bazén, detský bazén, bar, snack bar, reštaurácia, TV miestnosť, stolný tenis, biliard, šípky, príležitostný večerný program...Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne k dispozícii zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
-polpenzia – raňajky a večere formou bufetu; za príplatok možnosť doplatenia služieb all inclusive (obsahuje obedy, popoludňajšie občerstvenie a vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje)

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.