Leto 2022, Grécko - KRÉTA

Stella Katrin ***Stella Katrin *** Stella Katrin *** Stella Katrin *** Stella Katrin *** Stella Katrin ***

Hotel s rodinným vedením a výbornou polohou odporúčame každému, kto uprednostňuje ubytovanie v príjemnom prostredí, all inclusive služby a bezproblémovú dostupnosť pulzujúceho dovolenkového života a kvalitnej pláže. Hotel Katrin je situovaný v bezprostrednej blízkosti nákupných a zábavných možnosti živého letoviska Stalis a zároveň iba 200m od krásnej piesočnatej pláže s bohatou ponukou vodných športov. Poloha hotela na miernom svahu zaručuje fantastický panoramatický výhľad na more a okolie.

Vybavenie zariadenia / ubytovanie:
Izby sú kompletne zrekonštruované, 2-lôžkové s možnosťou jednej prístelky, alebo rodinné izby s možnosťou dvoch prísteliek. Vybavené sú klimatizáciou kúpeľňou s WC, televízorom, telefónom, chladničkou, trezorom (za poplatok) a balkónom alebo terasou.
V hotelovom komplexe sa nachádza aj vstupná hala s recepciou, lobby bar, internetový kútik, WIFI pripojenie, reštaurácia, bar pri bazéne, herňa, dva bazény, detský bazén a ihrisko, stolný tenis, fitness, sauna, jacuzzi, biliard. Slnečníky a lehátka sú pri bazénoch k dispozícii zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
-all inclusive – raňajky, obedy a večere podávané formou bufetu, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 11:00 do 23:00, počas dňa sú podávané sendviče, zmrzlina, sladkosti, káva, čaj

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.