Leto 2020, Grécko - KRÉTA

Kalypso ***Kalypso *** Kalypso *** Kalypso *** Kalypso *** Kalypso ***

V tomto hoteli na vás čaká príjemná grécka atmosféra vyžarujúca z každého kúta. Bezpochyby tu strávia dokonalú dovolenku milovníci Grécka, ktorí vyhľadávajú grécku pohostinnosť a plusy malého rodinného hotela. Hotel je situovaný na rozhraní dvoch rušných stredísk ostrova – Stalis a Malia, takže na svoje si tu určite prídu aj milovníci zábavy a nočného života. Okolie hotela sa „hemží“ barmi, tavernami, obchodíkmi, kaviarňami a diskotékami, ktoré v noci určite nespia. Obklopuje ho hustá záhrada a od krásnej upravenej širokej piesočnatej pláže je vzdialený len cca 150m, na ktorú sa ľahko dostanete prístupovým chodníkom. Hotel Kalypso je vhodný pre klientov všetkých vekových kategórií.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú jednoduché, ale vkusne a účelne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou jednej prístelky. Nechýba v nich kúpeľňa s WC, telefón, chladnička (za poplatok) a balkón alebo terasa. Klimatizáciu je možné doplatiť na recepcii.
V hoteli sa nachádza taktiež vstupná hala s recepciou, WIFI pripojenie, kozub s príjemným posedením, bar, štýlová grécka taverna, bazén, detský bazén, biliard, trezor na recepcii (za poplatok)...Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne k dispozícii zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
-polpenzia – raňajky a večere podávané formou bufetových stolov

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.