Leto 2022, Grécko - KRÉTA

Cretan Filoxenia ***Cretan Filoxenia *** Cretan Filoxenia *** Cretan Filoxenia *** Cretan Filoxenia *** Cretan Filoxenia ***

Tento príjemný hotelový komplex sa nachádza v severnej časti ostrova v pokojnejšom letovisku Analipsi, no zároveň od rušného letoviska Hesonissos je vzdialený len cca 5km. Odporúčame ho hlavne rodinám s deťmi, menej náročným klientom, ale i tým, ktorí uprednostňujú pokojnú dovolenku v príjemnom prostredí za výhodné ceny, priamo pri krásnej dlhej piesočnatej pláži. Cretan Filoxenia pozostáva z hlavnej budovy a priľahlých bungalovov.

Vybavenie zariadenia / ubytovanie:
Izby sú jednoducho a účelne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou jednej prístelky, v obmedzenom množstve dvoch prísteliek. Nechýba v nich kúpeľňa s WC, SAT TV, fén, telefón, menšia chladnička a balkón alebo terasa.
V hotelovom komplexe sa nachádza taktiež vstupná hala s recepciou, lobby bar, internetový kútik, bazén, detský bazén a ihrisko, stolný tenis, biliard, videohry, možnosť vodných športov na pláži...Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii pri bazénoch zdarma.

Stravovanie:
- all inclusive – raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, ľahké občerstvenie počas dňa, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 23:00

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.