Leto 2020, Grécko - KRÉTA

Creta Maris *****Creta Maris ***** Creta Maris ***** Creta Maris ***** Creta Maris ***** Creta Maris *****

Krásny hotelový komplex Creta Maris s kvalitnými službami splní požiadavky aj tých najnáročnejších klientov. Filozofia hotela spočíva v tom, že sa hotel zameriava na kvalitu miestnych potravín v kombinácii s ich prípravou podľa tradičných receptov, rovnako ako snaha viesť hotel tak, aby jeho prevádzka čo najmenej zaťažovala životné prostredie. Tento rozsiahly päthviezdičkový hotelový komplex sa skladá z hlavnej budovy a pavilónov, ktoré sú postavené v egejskom štýle na spôsob tradičnej krétskej dediny, Hotel sa nachádza na konci okúzľujúceho letoviska Hersonissos s bohatým denným i nočným životom s množstvom zábavných i nákupných možností, priamo pri dvoch plážach (100m dlhá kamenistá pláž, 250m dlhá piesočnatá pláž) s krištáľovo čistou vodou Krétskeho mora. Od letiska v Heraklione je vzdialený len 24km.

Vybavenie zariadenia / ubytovanie:
Izby sú priestranné, 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek. Vybavené sú klimatizáciou, kúpeľňou s WC, sušičom na vlasy, SAT TV, malou chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, trezorom a balkónom alebo terasou.
V hotelovom komplexe sa nachádza taktiež vstupná hala s recepciou, lobby bar, zmenáreň, výťahy, WIFI pripojenie, 2 hlavné reštaurácie, 4 tématické a a´la carte reštaurácie, 6 barov, hotelová diskotéka, 6 vonkajších bazénov, 7 bazénov pre najmenších, detské ihrisko, vodné šmýkačky, detský klub, medzinárodný animačný tím, kaderníctvo, salón krásy, butik, zlatníctvo, wellness centrum (za poplatok), fitness centrum, minigolf, biliard, stolný tenis, 3 tenisové kurty, solárny park...Slnečníky a lehátka sú pri bazénoch i na oboch plážach k dispozícii zdarma.

Stravovanie:
- all inclusive – raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov, ľahké občerstvenie počas dňa (aj v plážovom bare), miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, káva, čaj, zmrzlina

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.