Leto 2020, Tunisko

Marhaba Club ****Marhaba Club **** Marhaba Club **** Marhaba Club **** Marhaba Club **** Marhaba Club ****

Tento kvalitný hotelový komplex sa nachádza v zóne vyhľadávaného strediska Sousse, v hustej palmovej záhrade a pozostáva z hlavného pavilónu a niekoľkých priľahlých budov. Vyznačuje sa vysokým percentom stálych zákazníkov, ktorí si ho opätovne volia sa miesto svojej dovolenky. Jeho atraktivitu umocňuje jeho výborná poloha neďaleko centra Sousse a prístavu Port El Kantaoui so všetkými zábavnými a nákupnými možnosťami vzdialeného len cca 20 minút chôdze, priamo pri krásnej širokej piesočnatej pláži, kde sa každý môže venovať obľúbenej forme oddychu – vodným športom rôzneho druhu, dlhým príjemným prechádzkam, bezstarostnému oddychu v tieni slamených slnečníkov, či posedávaniu v plážovej reštaurácii.

Vybavenie zariadenia / ubytovanie:
Izby sú 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek. Vybavené sú klimatizáciou, kúpeľňou s WC, sušičom na vlasy, telefónom, televízorom a balkónom alebo terasou.
V hotelovom komplexe sa nachádza taktiež reštaurácia, lobby bar, WIFI pripojenie, bar, snack bar, nočný klub, 2 bazény s oddelenou časťou pre deti, krytý bazén, miniklub, detské ihrisko, turecké kúpele, fitness, sauna, masáže (za poplatok), tenis alebo squash (za poplatok), minigolf, možnosť vodných športov na pláži. Slnečníky a lehátka sú pri bazénoch i na pláži k dispozícii zdarma, osušky za depozit.

Stravovanie:
-all inclusive: raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere podávané formou bufetových stolov, počas dňa ľahké občerstvenie, nealkoholické a miestne vybrané alkoholické nápoje v jednotlivých baroch od 10:00 do 24:00

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.