Leto 2020, Turecko

Aska Washington *****Aska Washington ***** Aska Washington ***** Aska Washington ***** Aska Washington ***** Aska Washington *****

Tento nádherný hotelový komplex patriaci do prestížnej siete Aska Hotels vás privíta fascinujúcou záhradou plnou voňavých kvetov a stromov, poskytujúcich príjemný tieň a vysnívaný oddych. Svetoznáma stredomorská kuchyňa s množstvom kulinárskych špecialít a excelentne poskytované wellness služby zaručene zregenerujú telo i dušu každého dovolenkára. Nachádza sa priamo pri nádhernej piesočnatej pláži s prímesou drobných kamienkov, ocenenou Modrou vlajkou za jej čistotu, rovnako ako aj ta čistotu mora, v populárnom letovisku Side, od ktorého je vzdialený cca 13km. Na svoje si tu prídu aj milovníci histórie, ktorí tu môžu obdivovať Apolónov chrám, bývalé rímske kúpele či rôzne iné historické pamiatky. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú moderne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek. Vybavené sú klimatizáciou, SAT TV, trezorom (za poplatok), minibarom, kúpeľňou so sprchou a WC, sušičom na vlasy, telefónom a balkónom s posedením.
V hotelovom komplexe sa nachádza taktiež hotelová hala s recepciou a zmenárňou, lobby bar, WIFI pripojenie, internetová kaviareň, bar pri bazéne, reštaurácia s botanickým kútikom a terasou, snack bar, plážový bar, 2 a´la carte reštaurácie, bazén s 2 tobogánmi, detský bazén, vonkajší bazén, vnútorný bazén, jacuzzi, beauty centrum, kaderníctvo, sauna, turecké kúpele, amfiteáter, miniklub, lekár, nákupná zóna, 4 tenisové kurty, fitness centrum, šípky, basketbal, stolný tenis, živá hudba, šach, joga, biliard, herňa, možnosť motorizovaných vodných športov na pláži.

Stravovanie:
- all inclusive – raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov vrátane nápojov, detské menu, nealkoholické a miestne alkoholické nápoje podávané v areáli i v plážovom bare počas celého dňa, ľahké občerstvenie počas dňa

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.