Leto 2020, Cyprus

Sentido Cypria Bay ****



Sentido Cypria Bay **** Sentido Cypria Bay **** Sentido Cypria Bay **** Sentido Cypria Bay **** Sentido Cypria Bay ****

Tento nádherný a kvalitný hotel Cypria Bay, ležiaci v letovisku Paphos, ktorý ešte v minulosti patril do renomovanej hotelovej siete „ RIU“ je zárukou dovolenky, ktorá uspokojí potreby všetkých, aj tých náročných z Vás. Budete očarení výnimočným bazénovým komplexom ako aj impozantnou architektúrou tohto dovolenkového raja. Poloha priamo pri prekrásnej piesočnatej pláži, prvotriedne ultra all inclusive služby, nadpriemerná starostlivosť zo strany personálu či bohatý animačný program sú atribútmi, ktoré robia z tohto hotela jedného z vedúcich lídrov v danej oblasti.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú príjemne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou jednej prístelky. Nechýba v nich klimatizácia, telefón, SAT TV, chladnička, trezor (za poplatok), kúpeľňa so sprchou, resp. vaňou a WC, fén, možnosť prípravy kávy a čaju na izbe, balkón, resp. terasa s posedením.

Hotel Cypria Bay je štvorposchodová budova, ktorá vo svojom strede vytvára honosnú vstupnú halu s recepciou a lobby barom. Nachádzajú sa v ňom taktiež 2 hotelové reštaurácie, bar pri bazéne, vodný bar, vonkajší bazénový komplex, vnútorný bazén, detské ihrisko a miniklub, wellness centrum (sauny, parný kúpeľ, jacuzzi a fitness centrum zdarma), night club s all inclusive barom, WIFI, volejbalové ihrisko, stolný tenis, šípky...Slnečníky a ležadlá sú pri bazénoch i na pláži k dispozícii zdarma.

Stravovanie:
-all inclusive: raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov vrátane nápojov, tématické večere, lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje počas dňa

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.