Leto 2020, Grécko - RHODOS

Pegasos Beach ****Pegasos Beach **** Pegasos Beach **** Pegasos Beach **** Pegasos Beach **** Pegasos Beach ****

Pegasos Beach je all inclusive hotel s ideálnou polohou priamo pri jednej z najkrajších pláži ostrova Rhodos, navyše v blízkosti najvyhľadávanejšieho letoviska na ostorve – Faliraki. Poloha hotela, len 2km od centra strediska, vám dáva možnosť užiť si denné atrakcie, či vzrušujúci večerný a nočný život v jeho centre. Komfort, luxus a predovšetkým dôraz na spokojnosť hotelového návštevníka, či jeho detí, predurčujú hotel k prežitiu príjemnej oddychovej dovolenky, avšak s možnosťou spestrenia letných dní všakovakými aktivitami. Tak ako dospelých uspokojí Faliraki vzrušujúcou zábavou, barmi, diskotékami či reštauráciami pri pláži, pre deti (ale aj dospelých) má Faliraki pripravený waterpark – jeden z najväčších v Európe a lunapark s extrémnymi atrakciami.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú moderne zariadené s možnosťou 1-2 prísteliek, alebo luxusné izby Superior (za poplatok)aj s trezorom. Vo všetkých izbách nechýba chladnička, klimatizácia, telefón, SAT TV, rádio, kúpeľňa so sprchou alebo vaňou a WC, sušič na vlasy, internet (za poplatok), balkón alebo terasa s posedením ( s výhľadom na more za príplatok).
V hotelovom areáli sa nachádza taktiež vstupná hala s recepciou, trezormi (za poplatok) a lobby barom, hlavná reštaurácia, a´la carte reštaurácia, hotelový bar a kaviareň, snack bar, pool bar, rozľahlá exotická záhrada s bazénom, samostatný detský bazén so šmykľavkou, nákupná zóna, sauna (za poplatok), internet (za poplatok), minidisco, kaderníctvo, zlatníctvo, tenisové kurty, vodné pólo,biliard, šípky, široká paleta vodných športov na pláži...Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne k dispozícii zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
- all inclusive – raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov vrátane nápojov, show cooking počas raňajok a večerí, detský bufet počas večerí, ľahké studené sendviče a teplé občerstvenie (pizza, toasty...) v snack bare počas dňa, miestne alkoholické, nealkoholické a miešané nápoje v baroch počas dňa a koktejly v hlavnom bare

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.