Leto 2020, Bulharsko

Coloseum II ***Coloseum II *** Coloseum II *** Coloseum II *** Coloseum II *** Coloseum II ***

Hotel Coloseum II, výnimočný predovšetkým svojou vynikajúcou polohou ,sa nachádza len pár krokov od nádhernej pláže s jemným zlatistým pieskom. Leží vo vyhľadávanom letovisku Slnečné pobrežie, neďaleko rušného centra s množstvom reštaurácií, barov, diskoték či obchodíkov so suvenírmi. Väčšina izieb je orientovaná na more, ktoré vás bezpochyby zláka do svojich šumiacich vĺn. Na pláži nájdete okrem širokej ponuky vodných športov aj štýlový bar, kde si môžete vychutnať osviežujúci nápoj užívajúc si komfort luxusných sedačiek. Veríme, že tento príjemný hotel sa stane dovolenkovým miestom, kde sa budete chcieť znova vrátiť.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú útulne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou jednej prístelky, alebo komfortné 2-lôžkové apartmány pozostávajúce zo spálne a obývačky, s možnosťou 2 prísteliek a vlastným kuchynským kútikom. Vo všetkých izbách a apartmánoch nechýba kúpeľňa so sprchou alebo vaňou a WC, sušič na vlasy, TV, telefón, chladnička a balkón.
V hoteli sa nachádza taktiež vstupná hala s recepciou, lobby bar, vonkajší bazén s oddelenou časťou pre deti, pool bar, výťahy, reštaurácia, internet, trezor (na recepcii), v blízkosti hotela sa nachádza množstvo barov a reštaurácii, nočný klub, biliard, masáže, salón krásy, možnosť vodných športov na pláži...Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne k dispozícii zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
-raňajky podávané formou švédskych stolov

Doprava :
-autobusová
-individuálna
-letecká
-kombinovaná

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.