Leto 2020, Bulharsko

Trakia ***+Trakia ***+ Trakia ***+ Trakia ***+ Trakia ***+ Trakia ***+

Tento útulný hotel sa nachádza priamo v srdci obľúbeného letoviska Slnečné pobrežie plného reštaurácií, barov, obchodíkov či diskoték a zároveň len cca 200m od nádhernej zlatistej piesočnatej pláže. Lákadlom tohto obľúbeného hotela je nielen starostlivo udržiavaná záhrada, ale i zaujímavo riešený bazénový komplex s tobogánmi a pool barom. Zárukou vydarenej dovolenky je i pohodlné ubytovanie a vynikajúce služby v príjemnom prostredí. Keďže sa areál hotela nachádza v bezprostrednej blízkosti zábavných i nákupných možností je táto dovolenka ako stvorená pre aktívnejších dovolenkárov.

Vybavenie zariadenia / ubytovanie:
Izby sú vkusne a účelne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou jednej prístelky. Nechýba v nich klimatizácia, telefón, SAT TV, kúpeľňa so sprchou alebo vaňou a WC a balkón.
V hotelovom areáli sa nachádza taktiež vstupná hala s recepciou, zmenáreň, reštaurácia s terasou, snack bar, záhradná kaviareň, lobby bar, pool bar, bazénový komplex s tobogánom, trezor (za poplatok), detský kútik, stolný tenis, šípky, neďaleko hotela aj tenisové kurty, široká paleta vodných športov na pláži...Slnečníky a ležadlá sú pri bazénoch k dispozícii zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
-all inclusive – raňajky, obedy a večere podávané formou švédskych stolov vrátane nápojov, ľahšie občerstvenie podávané počas dňa v lobby bare, v snack bare i v pool bare, lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje

Doprava :
- autobusová doprava: zabezpečujeme v spolupráci s renomovanými dopravnými spoločnosťami diaľkovými klimatizovanými autobusmi, trasa cesty vedie cez Maďarsko a Srbsko. Informácie o nástupných miestach, podmienkach a časoch prepravy vám radi poskytneme v našej cestovnej agentúre.
- letecká doprava:
- kombinovaná doprava
- individuálna doprava

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.