Leto 2022, Bulharsko

Sunset Beach ****/*****Sunset Beach ****/***** Sunset Beach ****/***** Sunset Beach ****/***** Sunset Beach ****/***** Sunset Beach ****/*****

Tento unikátny rozprávkový hotelový komplex nájdete priamo pri 400metrov dlhej prírodnej piesočnatej pláži v novej časti letoviska Pomorie. Jednoznačne sa radí do kategórie najväčších a najexkluzívnejších rezortov na pobreží Čierneho mora. Pozostáva zo šiestich viacpodlažných elegantných hotelov ponukajúcich vkusné ubytovanie a perfektné služby. K neoddeliteľnej súčasti areálu patrí starostlivo udržiavaná záhrada s množstvom exotických paliem a kvetinových záhonov popretkávaných kľukatými chodníčkami. Osvieženie, zábavu a relax nájdete pri niektorom zo štyroch bazénov dotvárajúcich prepychovú architektúru tohto výnimočného miesta. Rozmaznávať sa môžete nechať v spa a wellness centre, ktoré má pre vás pripravené nespočetné množstvo lákavých masáží, ošetrení a terapií. Čas oddychu si môžete spestriť v bowling centre alebo na oslňujúcej pláži, kde na vás čakajú rôzne aktivity plné smiechu a dobrodružstva. Fakt, že tento hotelový rezort je skutočne jedinečný a mimoriadny, potvrdzuje aj jeho výborná poloha – nachádza sa medzi Burgasom, najvyhľadávanejším strediskom Slnečné pobrežie a históriou dýchajúcim Nesebarom.

Vybavenie zariadenia / ubytovanie:
Tento nový pompézny hotelový rezort pozostáva zo 6 hotelov: luxusné 5* hotelové časti pomenované podľa písmen gréckej abecedy: Aplha, Beta, Sigma, Delta, Eta a nový 4* hotel Sunset Family. Ponúkame vám elegantne a komfortne zariadené 2-lôžkové apartmány pozostávajúce zo spálne a obývačky s možnosťou 1-2 prísteliek, alebo 2-lôžkové štúdiá. V apartmánoch aj štúdiách nechýba: kuchynský kútik (sporák, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra) jedálenský stôl so stoličkami, trezor (za poplatok), klimatizácia, SAT TV, telefón, kúpeľňa so sprchou, resp. vaňou a WC, sušič na vlasy a balkón alebo terasa s posedením.

V hotelovom rezorte sa nachádza taktiež viacero recepcií, zmenáreň, 4 hlavné reštaurácie, 10 koktejl barov a kaviarní vrátane Vitamin baru a Viedenskej cukrárne, 4 a´la carte reštaurácie (talianska, ázijská, francúzska, rybia), 4 vonkajšie bazény s oddelenou časťou pre deti a kĺzačkami, WIFI na recepcii hotelov Sigma a Eta, sprchy pri bazénoch, vnútorný bazén, detský vnútorný bazén, jacuzzi, detské ihrisko, bowling, biliard, stolný tenis, fitness centrum, spa a wellness centrum, sauny – fínska, infračervená, bylinková, solárium, salón krásy, lekár, menšie obchodné centrum, podzemná garáž, na pláži široká paleta adrenalínových vodných športov a atrakcií...Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii pri bazénoch i na pláži zdarma. Pre klientov z 5* časti Sunset Beach navyše plážový bar.

Stravovanie:
all inclusive – raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere podávané formou pestrých bohatých švédskych stolov vrátane nápojov, počas celého dňa sú podávané miestne alkoholické, nealkoholické i teplé nápoje a koláčiky, zmrzlina

Doprava :
-autobusová
-individuálna
-letecká
-kombinovaná

Deti za zvýhodnené ceny!


Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.