Leto 2022, Turecko

Ideal Beach ****Ideal Beach **** Ideal Beach **** Ideal Beach **** Ideal Beach ****

Sympatický hotel, ktorý prešiel rozsiahlou rekonštrukciou je určite správnou voľbou pre všetkých, ktorí ocenia blízkosť širokej a dlhej piesočnato-kamienkovej pláže, oddelenou od hotela len miestnou komunikáciou, v kombinácii s all inclusive službami a ochotným personálom. Jeho najväčšou výhodou je výborná poloha v blízkosti jedného z najvýznamnejších dovolenkových stredísk na tureckom pobreží – obľúbenej Alanye, ktorá každoročne priťahuje najväčší počet turistov túžiacich zažiť pravú nefalšovanú tureckú atmosféru (cca 14km). Tento útulný hotel si vás určite získa aj svojim príjemným priateľským duchom a chutnou stredomorskou kuchyňou.

Vybavenie hotela / ubytovanie :
Izby sú útulne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek. Vybavené sú klimatizáciou, SAT TV, trezorom (za poplatok), minibarom, telefónom, kúpeľňou so sprchou, resp. vaňou, WC, sušičom na vlasy a balkónom s posedením.

V hoteli sa nachádza taktiež vstupná hala s recepciou, reštaurácia aj s vonkajším posedením, lobby bar, bar pri bazéne, plážový bar, internetové pripojenie, bazén so šmykľavkou a oddelenou časťou pre deti, sauna a masáže, turecké kúpele, kaderníctvo, obchodíky, fitness centrum, čistiareň. Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii pri bazéne i na pláži zdarma, osušky za poplatok.

Stravovanie:
-all inclusive – raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov vrátane nápojov, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podávané v hotelovom areáli i na pláži, ľahšie občerstvenie vo vybraných hodinách, ľahšie polnočné občerstvenie

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.