Leto 2022, Turecko

Primasol Serra Garden *****Primasol Serra Garden ***** Primasol Serra Garden ***** Primasol Serra Garden ***** Primasol Serra Garden ***** Primasol Serra Garden *****

V mimoriadne obľúbenom hoteli pýšiacom sa jednou z najkrajších piesočnatých pláží celej tureckej riviéry, v letovisku Evrenseki – Side naplnenom pokojom, čaká na vás nezabudnuteľná rodinná dovolenka obohatená o spoločnosť profesionálnych animátorov (dokonca i slovensky hovoriacich) s náručou plnou zábavy a relaxu zároveň. Areál tvorí hlavná hotelová budova a niekoľko prázdninových viliek, odpočívajúcich v oáze nádherne sfarbenej záhrady. K nekonečnému tyrkysovému moru a okúzľujúcej pláži s tým najjemnejším zlatistým pieskom ,vzdialenej len cca 200m, sa dostanete nápaditým hotelovým transferom, alebo krátkou prechádzkou. Na pláži čaká na malých návštevníkov detské ihrisko, čím v spoločnej harmónii prežijú vynikajúci relax v kombinácii so zábavou malí i veľkí dovolenkári. Tento obzvlášť obľúbený hotel odporúčame najmä rodinám s deťmi.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek, alebo priestranné rodinné izby pre 4-5 osôb - so spálňou s 2 lôžkami a miestnosťou s 2-3 prístelkami (za príplatok). V izbách nechýba klimatizácia, SAT TV, minibar, kúpeľňa so sprchou a WC, sušičom na vlasy, telefón, trezor (za poplatok) a balkón s posedením.

Areál pozostáva z hlavnej budovy a viliek umiestnených v krásnej hotelovej záhrade. V areáli sa nachádza taktiež vstupná hala s recepciou, obchodíky, reštaurácia s terasou, bar pri bazéne, plážový bar, bazénový komplex, samostatný bazén s tobogánmi a šmykľavkami, 2 detské bazény, tenisové kurty, vodné športy na pláži,... Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii pri bazénoch i na pláži zdarma, osušky za poplatok.

Stravovanie:
-all inclusive – raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov vrátane nápojov, nealkoholické a lokálne alkoholické nápoje v hotelovom areáli aj na pláži, ľahšie občerstvenie podávané v hotelovom areáli i na pláži počas vyhradených hodín (turecké placky, pizza, hranolky,...)

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.