Leto 2020, Turecko

Royal Alhambra Palace *****Royal Alhambra Palace ***** Royal Alhambra Palace ***** Royal Alhambra Palace ***** Royal Alhambra Palace ***** Royal Alhambra Palace *****

De Luxe Resort & Spa
Naše hodnotenie: ******

Tento honosný dovolenkový rezort, zaradený do elitnej triedy vysokokvalitných hotelov je známy ako briliant svetoznámeho dovolenkového strediska Side. Budete očarení jeho kolosálnosťou a prirodzenou kombináciou histórie s modernou architektúrou, pričom tie najlepšie služby svetovej úrovne sú neodškriepiteľnou samozrejmosťou. Vyberte si tento prázdninový raj sa miesto svojej dovolenky a zažite momenty, ktoré budú patriť k tým najkrajším nezabudnuteľným chvíľam vo vašom živote. Nachádza sa priamo pri nádhernej a širokej piesočnatej pláži.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú luxusne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek. Nechýba v nich kúpeľňa so sprchou, resp. vaňou, WC a sušičom na vlasy, klimatizácia, telefón, minibar, WIFI pripojenie, SAT TV a balkón s posedením.
V hotelovom komplexe sa nachádza taktiež honosná vstupná hala s recepciou, WIFI, lobby bar, internetová kaviareň (za poplatok), hlavná reštaurácia s terasou, 5 a´la carte reštaurácií, 6 barov, diskotéka, vyhrievaný vnútorný bazén, 2 vonkajšie bazény, detský bazén, aquapark s tobogánmi a šmykľavkami, turecké kúpele, sauna, wellness a beauty centrum (za poplatok), fitness centrum, tenisové kurty, obchodná pasáž, lunapark, miniklub, bowling, požičovňa áut, tenisový kurt, šípky, hodiny tanca, živá hudba, miniklub...Slnečníky, ležadlá a osušky sú k dispozícii pri bazéne i na pláži zdarma.

Stravovanie:
- all inclusive – raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bohatých švédskych stolov vrátane nápojov, lokálne a niektoré importované alkoholické a nealkoholické nápoje, pestré občerstvenie počas dňa, polnočné občerstvenie, detské a vegetariánske menu, zmrzlina, sladkosti

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.