Leto 2022, Turecko

Champion Holiday Village *****Champion Holiday Village ***** Champion Holiday Village ***** Champion Holiday Village ***** Champion Holiday Village ***** Champion Holiday Village *****

Tento nádherný prázdninový rezort, vsadený do rozľahlého areálu je pripravený okúzliť všetkých tých, ktorí uprednostňujú pokoj a pohodu prázdninových viliek, ale nevzdávajú sa pritom výhod a služieb luxusného hotela. Obrovská záhrada plná voňavých eukalyptov, ibištekov a kvetov jazmínu vám spríjemní vaše chvíle nerušeného oddychu. Tento prázdninový hotelový komplex s očarujúcou panorámou pohoria Taurus, ležiaci cca 15km od centra letoviska Kemer je pripravený uspokojiť aj tých náročnejších z vás. Nachádza sa priamo pri starostlivo udržiavanej piesočnatej pláži, ktorá je pri vstupe do mora premiešaná s kamienkami a ktorú spestruje hotelové plážové mólo vhodné na nerušené leňošenie pod horúcim tureckým slnkom. Vaše dovolenkové chvíle určite spestrí i profesionálny tím hotelových (dokonca i slovensky hovoriacich) animátorov, ktorí si pre vás pripravili množstvo zaujímavých denných, večerných, športových či zábavných aktivít.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú elegantne a komfortne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek. Nechýba v nich SAT TV, trezor (za poplatok), individuálna klimatizácia, minibar, telefón, kúpeľňa s vaňou, resp. sprchovacím kútom, WC a sušičom na vlasy a balkón, resp. terasa s posedením.

Hotelový komplex pozostáva z dvojpodlažných viliek. Nachádza sa v ňom taktiež hotelová hala s recepciou, WIFI pripojenie (za poplatok), reštaurácia s výhľadom na more, vnútorná hotelová reštaurácia, bar pri bazéne, snack bar, plážový bar, relaxačný bar, dve a´la carte reštaurácie, dva tobogány, detský bazén, vonkajší bazén, relaxačný bazén, masáže a beauty centrum (za poplatok), jacuzzi, sauna (za poplatok), turecké kúpele, živá hudba, zmenáreň, nákupná zóna, amfiteáter, fitness centrum, stráženie detí (za poplatok), miniklub, mini disco, tenisové kurty, vodné pólo, aerobic, boccia, šípky, biliard, požičovňa vodných športov na pláži (za poplatok),...Slnečníky, ležadlá a matrace sú k dispozícii pri bazéne i na pláži zdarma, plážové osušky za depozit.

Stravovanie:
- ultra all inclusive – raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov vrátane nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov podávaných v hotelovom areáli i na pláži počas celého dňa, detské a vegetariánske menu, ľahšie občerstvenie počas vybraných hodín v areáli hotela i na pláži (turecké placky, hamburgery, pizza, cestoviny, hranolky,...), ľahšie nočné občerstvenie a snacky

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.