Leto 2020, Chorvátsko

Slaven pavilóny **+Slaven pavilóny **+ Slaven pavilóny **+ Slaven pavilóny **+ Slaven pavilóny **+

Pavilóny Slaven našli svoje miesto v atraktívnom prostredí samotného centra Seliec. Veľkou výhodou je blízkosť štrkovo-piesočnatej pláže (cca 100m) s bohatou ponukou vodných športov a miernym vstupom do mora, čo určite poteší najmä rodiny s deťmi ako aj neplavcov. Selce sú spojené s blízkou obľúbenou Crikvenicou pobrežnou promenádou, kde počas hlavnej sezóny premáva rodinný prázdninový vláčik, ktorý vás tam pohodlne dopraví. Selce počas celej letnej sezóny žijú pestrým dovolenkovým životom, či už denným alebo nočným, a je to ideálne miesto pre tých, ktorí si chcú vychutnať atmosféru prímorského letoviska.

Vybavenie pavilónov / ubytovanie:
Izby sú účelne a jednoducho zariadené, 2-lôžkové s možnosťou jednej prístelky s vlastnou kúpeľňou so sprchou a WC a balkónom s posedením.
Súčasťou pavilónov je aj hotelová recepcia s pohodlným posedením, trezor (za poplatok), reštaurácia, slnečná terasa s výhľadom na more, aperitív bar s kaviarňou, TV miestnosť, detské ihrisko, minigolf, bohatá ponuka vodných športov na pláži, tobogán, zdarma požičiavanie športových potrieb...

Stravovanie:
- raňajky a večere formou švédskych stolov, nápoj k večeri, 1x počas pobytu večera s národnými jedlami

Doprava:
- individuálna
- autobusová: zabezpečená v spolupráci s renomovanými dopravnými spoločnosťami diaľkovými klimatizovanými autobusmi s odchodom z Bratislavy; informácie o jednotlivých nástupných miestach Vám radi poskytneme v našej cestovnej agentúre

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.