Leto 2020, Chorvátsko

Ad Turres pavilóny **Ad Turres pavilóny ** Ad Turres pavilóny ** Ad Turres pavilóny ** Ad Turres pavilóny **

Cenovo výhodné a obľúbené pavilóny v príjemnom prostredí borovicového lesoparku neďaleko živej promenády s množstvom obchodíkov, kaviarničiek a reštaurácií v letovisku Crikvenica, vzdialené od štrkovo-kamienkovej pláže cca 200 až 600m (v závislosti od polohy pavilónu). V centre letoviska Crikvenica sa nachádza aj areál s piesočnatou plážou, ktorú môžete navštíviť za poplatok. Lákadlom sa určite stanú i večery plné živej hudby strávené na hotelovej terase. A pokiaľ zatúžite po rušnom živote mediteránskeho mestečka máte to len na skok do centra Crikvenice. Pavilóny sú určené pre nenáročnú klientelu hľadajúcu príjemnú atmosféru a dovolenku plnú oddychu a zábavy.

Vybavenie pavilónov / ubytovanie:
Izby sú 2-lôžkové, účelne zariadené s možnosťou 1 prístelky. Nechýba v nich kúpeľňa so sprchou a WC, väčšina izieb je s balkónom, resp. francúzskym balkónom.
Súčasťou pavilónov je taktiež recepcia v hotelovej budove, trezor (za poplatok), reštaurácia, aperitív bar, vináreň, kaviareň s výhľadom na more, sladkovodný bazén, TV miestnosť, v blízkosti sa nachádzajú tenisové kurty, široký výber vodných športov na pláži, pestrá ponuka fakultatívnych výletov do okolia (napr. Plitvické jazerá)...

Stravovanie:
-raňajky a večere formou švédskych stolov, k večeri nápoj, 1x počas pobytu večera s národnými jedlami

Doprava:
- individuálna
- autobusová: zabezpečená v spolupráci s renomovanými dopravnými spoločnosťami diaľkovými klimatizovanými autobusmi s odchodom z Bratislavy; informácie o jednotlivých nástupných miestach Vám radi poskytneme v našej cestovnej agentúre

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.