Leto 2022, Chorvátsko

Kornati **** (Wellness & Spa)Kornati **** (Wellness & Spa) Kornati **** (Wellness & Spa) Kornati **** (Wellness & Spa) Kornati **** (Wellness & Spa) Kornati **** (Wellness & Spa)

Hotel Kornati sa nachádza v romantickom letovisku Biograd na moru, priamo na známej promenáde a zároveň v blízkosti centra strediska s obchodmi, barmi, kaviarňami či rôznymi obchodíkmi. Tento hotel je súčasťou zoskupenia troch hotelových budov spoločnosti Ilirija (Kornati, Adriatic, Ilirija). Kornati svojim prvotriednym dizajnom, komfortnými izbami, výbornou stravou a krásnym prostredím spĺňa všetky atribúty dokonalej dovolenky. Priamo z hotela je nezabudnuteľný výhľad na južné ostrovy národného parku Kornati. Jeho poloha dovoľuje vychutnať si dotyk prírody aj romantické večerné prechádzky. Wellness na najvyššom poschodí hotela Ilirija s krásnym výhľadom na more ponúka nezabudnuteľné chvíle strávené relaxovaním. Od mestskej kamienkovo-piesočnatej pláže je vzdialený len cca 80m.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú moderne a komfortne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou jednej prístelky. Nechýba v nich individuálne ovládateľná klimatizácia, SAT TV, WIFI, chladnička, trezor (za poplatok), telefón, kúpeľňa so sprchou a vaňou, WC, sušič na vlasy. Možnosť izieb s balkónom a orientáciou na morskú stranu za príplatok.

V hotelovom areáli sa nachádza vstupná hala s recepciou, zmenáreň, trezor (za poplatok), reštaurácia, 2 výťahy, wellness s rôznymi druhmi masáží, vírivkou, relaxačnou zónou, fínskou saunou. Infračervenou saunou v hotela Ilirija priamo na najvyššom poschodí samotného hotela (zdarma), vonkajší hotelový bazén so sladkou vodou a s jacuzzi pri hoteli Adriatic, lehátka pri bazéne, stolný tenis, internetové pripojenie, detské ihrisko, fitness, biliard, plavecký bazén s morskou vodou, bežecká a cyklistická trať, škola plávanie pre deti, minigolf, súkromné školy potápania...

Stravovanie:
- polpenzia – raňajky a večere formou švédskych stolov bez nápojov

Doprava:
- individuálna
- autobusová: zabezpečená v spolupráci s renomovanými dopravnými spoločnosťami diaľkovými klimatizovanými autobusmi s odchodom z Bratislavy; informácie o jednotlivých nástupných miestach Vám radi poskytneme v našej cestovnej agentúre

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.