Leto 2020, Chorvátsko

Miran ***Miran *** Miran *** Miran *** Miran ***

Tento útulný 3* hotel Miran si našiel svoje miesto v pokojnom zálive v čarovnom letovisku Pirovac, kde sa počas leta koná množstvo kultúrnych podujatí. Menší hotel s rodinnou atmosférou obklopuje rozsiahla záplava a vôňa zelene, olivových stromov a borovíc. K najväčším lákadlám patrí bezpochyby krásna kamienková pláž a priezračné more s pozvoľným vstupom do mora, ale tiež blízkosť vychýrených Vodíc a historického Šibenika, ktoré máte na dosah. Na slnečnej terase si môžete vychutnať šálku kávy a pokochať sa výhľadom na šíre more, večer vám do tanca zahrá živá hudba a na svoje si prídu taktiež milovníci športu, na ktorých čakajú rôzne športové aktivity či taktiež široká ponuka vodných športov na pláži.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú účelne zariadené, 1-lôžkové a 2-lôžkové s možnosťou prístelky. Nechýba v nich SAT TV, telefón, kúpeľňa so sprchou a WC a balkón (za príplatok).
V hoteli sa nachádza taktiež vstupná hala s recepciou, zmenáreň, trezor na recepcii (za poplatok), reštaurácia, a´la carte reštaurácia, aperitív bar, snack bar, TV miestnosť, menší vonkajší bazénik s morskou vodou, slnečná terasa s výhľadom na more, internetové pripojenie, minimarket, stánok s ovocím a zeleninou, tenisové kurty, masáže (za poplatok), možnosť zapožičania bicyklov, blízkosť dvoch národných parkov Krk a Kornati

Stravovanie:
- polpenzia – raňajky a večere formou švédskych stolov bez nápojov

Doprava:
- individuálna
- autobusová: zabezpečená v spolupráci s renomovanými dopravnými spoločnosťami diaľkovými klimatizovanými autobusmi s odchodom z Bratislavy; informácie o jednotlivých nástupných miestach Vám radi poskytneme v našej cestovnej agentúre

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.