Leto 2022, Chorvátsko

Olympia ****Olympia **** Olympia **** Olympia **** Olympia **** Olympia ****

Vo vami obľúbených Vodiciach vám aj v tejto sezóne ponúkame kvalitný hotel Olympia, ktorý si našiel miesto v srdciach mnohých klientov. Moderné klimatizované izby s výhľadom na krištáľovo čisté more alebo na všadeprítomnú zeleň sú nečakanou oázou relaxu v blízkosti rušného letoviska Vodice. Bazénový komplex, moderný Lazy bar, wellness služby, blízkosť centra mestečka a štrkovitých pláží a ochotný personál, to je len pár zaujímavostí, ktoré všetky vekové kategórie potrebujú k prežitiu dovolenky snov. Živá hudba a hotelové animácie vám spestria pobyt, mladší klienti ocenia plážový Hookah bar a miestny vláčik vás rýchlo dopraví do neďalekého centra, ktoré vás očarí svojou živou atmosférou.

Vybavenie hotela / ubytovanie :
Izby sú ultramoderne a elegantne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou prístelky. Nechýba v nich kúpeľňa so sprchou a WC, fén, klimatizácia, telefón, pripojenie na internet, minibar, SAT TV, trezor (za poplatok), balkón s posedením (s orientáciou na morskú stranu za príplatok).
V hoteli sa nachádza taktiež vstupná hala s recepcia, aperitív bar, a´la carte reštaurácia, sladkovodný bazén, detský bazén so šmykľavkou, slnečná terasa so slnečníkmi a ležadlami, pool bar, obchod so suvenírmi, novinový stánok, WIFI, tenisový kurt, široký výber vodných športov na pláži, fitness, cukráreň, detské zábavné centrum, moderné wellness centrum (za poplatok)...

Stravovanie:
- polpenzia – raňajky a večere formou švédskych stolov bez nápojov

Doprava:
- individuálna
- autobusová: zabezpečená v spolupráci s renomovanými dopravnými spoločnosťami diaľkovými klimatizovanými autobusmi s odchodom z Bratislavy; informácie o jednotlivých nástupných miestach Vám radi poskytneme v našej cestovnej agentúre

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.