Leto 2020, Chorvátsko

Imperial - vilky hotela ***Imperial - vilky hotela *** Imperial - vilky hotela *** Imperial - vilky hotela *** Imperial - vilky hotela *** Imperial - vilky hotela ***

Tieto vilky hotela Imperial sa nachádzajú v pokojnom prostredí borovicového hája ako súčasť hotelového komplexu, len cca 100m od malebnej hotelovej okruhliakovej pláže. Vďaka možnosti výberu služieb all inclusive či polpenzie, pestrým doplnkovým službám areálu a zaujímavému animačnému programu ponúkajú vilky skutočne ideálnu dovolenku za prijateľnú cenu pre klientov všetkých vekových kategórií. Veľkým lákadlom je blízkosť jedného z najobľúbenejších chorvátskych letovísk, Vodíc (cca 800m), z množstvom kaviarní a reštaurácií, kde si môžete pochutiť na morských špecialitách a kvalitnom chorvátskom víne. Letovisko Vodice žije aj pestrým letným nočným životom, konajú sa v ňom mnohé hudobné večery, festivaly, fiesty a nechýbajú v ňom ani bary, ktoré nespia ani v noci. V našej ponuke nájdete i pestrú paletu výletov za krásami okolia.

Vybavenie zariadenia / ubytovanie:
Vilky hotela disponujú dvoma typmi účelne zariadených 2-lôžkových izieb: 1-, resp. 2-lôžkové izby s francúzskou posteľou bez balkóna, alebo 2-lôžkové izby s dvoma pevnými lôžkami a možnosťou jednej prístelky s balkónom a posedením (za príplatok). V izbách nechýba kúpeľňa so sprchou a WC, možnosť prenájmu chladničky (za príplatok). Izby sú zrekonštruované.
V hotelovom areáli sa nachádza taktiež recepcia, denný aperitív bar, snack bar a fast food na pláži, koktail bar na pláži, reštaurácia, internet (za poplatok), TV miestnosť, minimarket v blízkosti hotela, vonkajšie bazény s morskou vodou, fitness, masážne centrum, minigolf, pestrá paleta vodných športov na pláži, tobogán, lunapark pri susednom hoteli Olympia, detské skákacie hrady a trampolíny...Ležadlá a slnečníky sú na pláži k dispozícii za poplatok.

Stravovanie:
- polpenzia – raňajky a večere formou švédskych stolov bez nápojov, možnosť doobjednania all inclusive služieb

Doprava:
- individuálna
- autobusová: zabezpečená v spolupráci s renomovanými dopravnými spoločnosťami diaľkovými klimatizovanými autobusmi s odchodom z Bratislavy; informácie o jednotlivých nástupných miestach Vám radi poskytneme v našej cestovnej agentúre

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.