Leto 2020, Chorvátsko

Komodor **+Komodor **+ Komodor **+ Komodor **+ Komodor **+ Komodor **+

Tento útulný hotel sa nachádza priamo pri 600m dlhej kamienkovej pláži s krištáľovo čistým morom, ktorá priam láka k celodennému opaľovaniu, leňošeniu či šanteniu v morských vodách. Jedinečný pohľad na protiľahlý ostrov a mesto Korčuľa, ktorý máte ako na dlani a kam vás vodný taxík dopraví za pár minút, dotvára pravú dovolenkovú atmosféru. Hotel Komodor a jeho all inclusive služby za viac ako atraktívnu cenu doporučujeme tým z vás, ktorí uprednostňujú kľudnú dovolenku v spojení s prírodou. Jeho poloha zároveň umožňuje kedykoľvek obohatiť svoj dovolenkový program o zaujímavý fakultatívny výlet a spoznávať krásy tejto oblasti. Doprajte svojmu telu i duši pár dní nefalšovaného pokoja v prostredí chránenom od dovolenkového ruchu. A keď sa vám zachce spestriť si chvíle oddychu, naši animátori sú pripravení vás i vaše deti zabaviť zaujímavým programom. Nachádza sa poloostrove Pelješac, len cca 3km od letoviska Orebič plného obchodíkov so suvenírmi, kaviarní, reštaurácií, barov či stánkov s jadranskou zmrzlinou.

Vybavenie zariadenia / ubytovanie:
Izby sú 2-lôžkové, účelne zariadené s možnosťou jednej prístelky, nechýba v nich vlastné príslušenstvo – kúpeľňa so sprchou a WC. Možnosť izieb s balkónom s orientáciou na more , za príplatok, alebo na park.
V hoteli sa nachádza recepcia s posedením, aperitív bar, TV miestnosť, letná terasa, ležadlá. Športové a zábavne aktivity: tenis, minigolf, ihrisko na plážový volejbal, animácie v slovenskom jazyku.

Stravovanie:
-all inclusive – raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov, lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje podávané v hotelovej reštaurácii počas dňa, v popoludňajších hodinách ľahký snack, káva a čaj

Doprava:
- individuálna
- autobusová: zabezpečená v spolupráci s renomovanými dopravnými spoločnosťami diaľkovými klimatizovanými autobusmi s odchodom z Bratislavy; informácie o jednotlivých nástupných miestach Vám radi poskytneme v našej cestovnej agentúre

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.