Leto 2020, Chorvátsko

Hvar ***Hvar *** Hvar *** Hvar *** Hvar *** Hvar ***

Hotel Hvar nesúci meno po ostrove, na ktorom našiel svoje miesto by v našej ponuke určite nemal chýbať. Levanduľový ostrov, ako domáci Hvar volajú, patrí k najkrajším v Chorvátsku a tí, čo ho raz navštívia sa sem radi opätovne vracajú. Samotný hotel má všetko potrebné pre strávenie naozaj príjemnej a zaslúženej dovolenky: nachádza sa uprostred mediteránskej zelene, obklopený borovicovým lesoparkom a vôňou okolitej kveteny. Zo slnečnej terasy ponúka výhľad na slnkom zaliatu hladinu Jadranu a niektorá z výletných lodí vás spoľahlivo dopraví na blízku Makarskú riviéru. Dni plné kúpania a slnenia v mediteránskej pohode a spoznanie tohto čarokrásneho ostrova vás iste dobijú tou správnou energiou. Od menšej piesočnatej pláže s pozvoľným vstupom do mora je vzdialený cca 150m, v ešte väčšej blízkosti (cca 80m) sa nachádzajú aj kamienkové pláže, alebo pláže s upravenými betónovými platňami. Hotel leží cca 50-100m od pobrežnej promenády do centra starobylého mestečka Jelsa s obchodíkmi, kaviarničkami, cukrárňami či reštauráciami.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú príjemne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou jednej prístelky. Nechýba v nich telefón, SAT TV, kúpeľňa so sprchou a WC, sušič na vlasy a balkón alebo terasa. Možnosť izieb s orientáciou na morskú stranu za príplatok.
V hoteli sa nachádza taktiež vstupná hala s recepciou, trezor (za poplatok), zmenáreň, lobby bar, reštaurácia so slnečnou terasou živou hudbou, vonkajší bazén so slanou vodou, masážny salón, fitness, pestrá ponuka vodných športov na pláži, internet (za poplatok), stolný tenis, tenis, Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne i na pláži k dispozícii za poplatok.

Stravovanie:
- raňajky a večere formou švédskych stolov bez nápojov, za príplatok možnosť služieb all inclusive light

Doprava:
- individuálna
- autobusová: zabezpečená v spolupráci s renomovanými dopravnými spoločnosťami diaľkovými klimatizovanými autobusmi s odchodom z Bratislavy; informácie o jednotlivých nástupných miestach Vám radi poskytneme v našej cestovnej agentúre

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.