Wellness

Therme Hotel & Spa Lotus ***** (Maďarsko)Therme Hotel & Spa Lotus ***** (Maďarsko) Therme Hotel & Spa Lotus ***** (Maďarsko) Therme Hotel & Spa Lotus ***** (Maďarsko) Therme Hotel & Spa Lotus ***** (Maďarsko) Therme Hotel & Spa Lotus ***** (Maďarsko)

HEVÍZ

Najväčšie biologicky aktívne termálne jazero na svete sa nachádza asi 6km od Balatonu a asi 200km od Bratislavy. Blahodarné účinky jeho vôd a bahna sú známe už stáročia. Teplota vyvierajúcej vody pri prameni je 38,5°C a teplota vody jazera neklesne ani v zime pod 24°C. Vďaka jedinečnému prírodnému okoliu je tento svet živých vodných organizmov výnimočný a nádherné červené lekno na hladine jazera kvitne až do neskorej jesene. Hote Lotus sa nachádza uprostred tohto 17ha parku v meste Hevíz.

Ubytovanie:
- štandardné 2-lôžkové izby, niektoré s možnosťou prístelky. Nechýba v nich kúpeľňa s WC, klimatizácia, sušič na vlasy, telefón, rádio, SAT TV, WIFI, DVD prehrávač, trezor, minibar, balkón (terasa za doplatok). Orientované sú na parkovisko a okolie, alebo za doplatok na bazén. Na vyžiadanie sú nefajčiarske, bezbariérové, rodinné izby i taktiež izby pre alergikov.

Stravovanie:
- polpenzia – raňajky a večere formou bufetových stolov

Vybavenie zariadenia:
-reštaurácia, Shali Mar Bar, Ildikó Lobby Bar, bylinkový čajový kútik, živá hudba, hotelové wellness (vonkajšie a vnútorné bazény, jacuzzi, liečivý a relaxačný bazén, pool bar, saunový svet – fínska, záhradná, aróma-svetelná sauna, infra kabínka, laconium, zážitková sprcha, solária, fitness, stolný tenis, 6 jamkové golfové ihrisko, 4 tenisové kurty, jazda na koni, požičovňa byciklov

Cena zahŕňa:
-ubytovanie s polpenziou, neobmedzený vstup do wellness, kúpací plášť, parkovanie a príslušné procedúry zahrnuté v danom vybranom pobytovom balíčku
-dieťa do 5 rokov na prístelke zdarma
-minimálna dĺžka pobytu sú 2 noci
Ostatné doplatky:
- kúpeľný poplatok 1,75 EUR /osoba nad 18 r. / noc (platba na mieste)
-príplatok za víkend (piatok – nedeľa) 20 EUR /osoba / víkend

Cena:
- od 46 EUR / osoba / noc

Ponúkame vám rôzne cenovo zvýhodnené pobytové balíčky: LOTUS RELAX, LOTUS VITAL, LOTUS NA SKÚŠKU ... Pre viac informácií nás kontaktujte v našej pobočke Galaxy Tour, e-mail. adrese: galaxy@galaxytour.sk alebo tel.č. 0917 822 571.

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.