Wellness

Hotel Park Inn **** (Maďarsko)Hotel Park Inn **** (Maďarsko) Hotel Park Inn **** (Maďarsko) Hotel Park Inn **** (Maďarsko) Hotel Park Inn **** (Maďarsko) Hotel Park Inn **** (Maďarsko)

SARVÁR

Romantické kúpeľné mestečko leží v západnej časti Maďarska asi 120km od Bratislavy. Tunajšie liečebné kúpele s obsahom soli pomáhajú pri liečbe reumatických chorôb, hojení zlomenín, ale podporujú aj celkovú regeneráciu organizmu a zlepšenie kondície. Počas celého roka tu ponúkajú perfektný oddych bazény s liečivou vodou, zážitkové bazény, svet sáun, detské bazény, wellness a fitness centrum, exkluzívne oddychové priestory či detský kútik. Od jari do jesene malí i veľkí môžu využívať i vonkajšie bazény so šmykľavkami a rôznymi ďalšími atrakciami. Okolie mestečka ponúka ideálne podmienky na turistiku, nordic walking, cyklistické túry či jazdy na koni.

Ubytovanie:
- 2-lôžkové izby s možnosťou jednej prístelky
- rodinné izby (dve prepojené 2-lôžkové izby)
Všetky izby majú individuálne nastaviteľnú klimatizáciu, kúpeľňu s WC, sušič na vlasy, SAT TV, rádio, trezor, minibar, internetovú prípojku a balkón.

Stravovanie:
- polpenzia – bufetové raňajky a večere formou bufetu, alebo 3-chodového menu

Vybavenie zariadenia:
-reštaurácia, bar, kaviareň, priame spojenie s kúpeľmi, v ktorých je komplex vnútorných a vonkajších bazénov s termálnou vodou na ploche 4300 m2, solárium, sauny, jacuzzi, oddychové miestnosti, športové ihriská, kaderníctvo, kozmetika, internet, posilovňa

Cena zahŕňa:
- ubytovanie s polpenziou, kúpací plášť, voľný vstup do kúpeľov (okrem sauny a posilňovne) a príslušné procedúry zahrnuté v danom vybranom pobytovom balíčku
-dieťa do 6 rokov na prístelke zdarma
Ostatné doplatky:
- kúpeľný poplatok 1,5 EUR / osoba / deň (platba na mieste)
-parkovanie v garáži 3 EUR / noc (platba na mieste)
-psík na vyžiadanie 8 EUR / noc (platba na mieste)
-komplexné cestovné poistenie

Cena:
- od 63 EUR / osoba / noc

Ponúkame vám rôzne cenovo zvýhodnené pobytové balíčky: PARK INN RELAX, PARK INN VITAL, AKCIA 4=3 ... Pre viac informácií nás kontaktujte v našej pobočke Galaxy Tour, e-mail. adrese: galaxy@galaxytour.sk alebo tel.č. 0917 822 571.Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.