Leto 2022, Chorvátsko

Brzet pavilóny ***Brzet pavilóny *** Brzet pavilóny *** Brzet pavilóny *** Brzet pavilóny *** Brzet pavilóny ***

Tieto pavilóny Brzet ležia v krásnom prostredí borovicových lesov pod úpätím masívneho pohoria, vzdialeného cca 800m od centra starobylého Omišu. Nádherná 15 minútová prechádzka popri pobreží vás dovedie priamo do centra tohto starobylého mestečka s množstvom obchodíkov či kaviarničiek. Všade sa šíriaca omamná vôňa stromov znásobená krištáľovo čistým morom pri okruhliakovej pláži len umocňuje silný dojem z tohto miesta. Práve okolie mestečka Omiš a rieka Cetina, ústiaca na týchto miestach do mora, vytvorila nezabudnuteľnú kulisu pre sfilmovanie legendárneho Winnetoua. Od kamienkovej pláže je oddelený len miestnou komunikáciou a je ideálnou voľbou pre klientov hľadajúcich pokojnú a oddychovú dovolenku. Pripravených máme pre vás aj množstvo zaujímavých fakultatívnych výletov.

Vybavenie pavilónov / ubytovanie:
Izby sú moderne a príjemne zariadené, klimatizované, 2-lôžkové s možnosťou jednej prístelky. Nechýba v nich kúpeľňa so sprchou a WC, sušič na vlasy, telefón, chladnička, SAT TV, balkón s posedením (všetky izby hotela sú orientované na morskú stranu).
V hoteli sa nachádza reštaurácia, recepcia s trezormi, terasa, denný bar, TV v spoločných priestoroch, hudobné večery, WIFI (za poplatok), možnosť vodných športov na mestskej piesočnatej pláži.

Stravovanie:
polpenzia – raňajky formou švédskych stolov, večere servírované – výber z menu, šalátový bufet

Doprava:
- individuálna
- autobusová: zabezpečená v spolupráci s renomovanými dopravnými spoločnosťami diaľkovými klimatizovanými autobusmi s odchodom z Bratislavy; informácie o jednotlivých nástupných miestach Vám radi poskytneme v našej cestovnej agentúre

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.