Leto 2020, Chorvátsko

Hrvatska ***Hrvatska *** Hrvatska *** Hrvatska *** Hrvatska *** Hrvatska ***

Pod majestátnym pohorím Biokovo našiel svoje miesto hotel Hrvatska, ktorý všetkým bez rozdielu veku poskytne pár dní skvelej dovolenkovej pohody. Hotel leží vo vyhľadávanom mestečku Baška Voda, v ktorom na vás čaká množstvo pestrých možností dennej i večernej zábavy. Atraktívna dovolenka, na ktorej nebude chýbať ani tím skúsených slovensky hovoriacich animátorov zaručene obohatí vaše zážitky a deti sa potešia rôznorodým športovým i kreatívnym aktivitám. Doprajte si bezstarostné chvíle, ku ktorým prispejú aj služby formou all inclusive. Pestrá mozaika miestneho života, krištáľovo čisté more, vychýrené viniče a píniové lesy a krásna kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora vzdialená len cca 50m vytvárajú obraz atmosféry tohto vyhľadávaného letoviska, kde aj vy môžete prežiť tie najkrajšie dovolenkové chvíle.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú účelne zariadené s možnosťou 1-2 prísteliek. Nechýba v nich TV, kúpeľňa so sprchou a WC, chladnička, balkón (za príplatok s orientáciou na morskú stranu). K dispozícii sú aj hotelové apartmány pre 3-5 osôb (za príplatok).
V hoteli sa nachádza recepcia, reštaurácia, aperitív bar, zmenáreň, výťah, internet (za poplatok), priestranná terasa s posedením, all inclusive bar pri terase, minigolf, tenisové kurty, fitness centrum, masáže (za poplatok), stolný tenis, pestrá ponuka vodných športov a atrakcií na pláži...Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii na pláži za poplatok.

Stravovanie:
all inclusive – raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov vrátane nápojov, lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje podávané v bare, malé poobedné občerstvenie

Doprava:
- individuálna
- autobusová: zabezpečená v spolupráci s renomovanými dopravnými spoločnosťami diaľkovými klimatizovanými autobusmi s odchodom z Bratislavy; informácie o jednotlivých nástupných miestach Vám radi poskytneme v našej cestovnej agentúre

Deti za zvýhodnené ceny!


Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.