Leto 2020, Chorvátsko

Aurora ***Aurora *** Aurora *** Aurora *** Aurora *** Aurora ***

Vybrať si hotel Aurora za miesto svojho letného pobytu je zárukou príjemne strávenej dovolenky s kvalitnými službami, milým personálom na pozadí scenérie pohoria Biokovo. Svoje miesto si našiel priamo v centre obľúbeného strediska Makarskej riviéry - mestečku Podgora, obklopený nádhernou zeleňou prírody a je ideálnym miestom pre vašu ničím nerušenú zaslúženú dovolenku. Harmonické prostredie a prázdninová atmosféra, blízkosť štrkovitej pláže s pozvoľným vstupom do mora a s bohatou ponukou vodných športov či kaviarničky, obchodíky so suvenírmi, bary a reštaurácie na pobrežnej promenáde sú lákadlom pre strávenie dovolenky práve v tomto hoteli.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú zrekonštruované, 2-lôžkové s balkónom s orientáciou na park, alebo 2-lôžkové s možnosťou jednej prístelky a s balkónom s orientáciou na morskú stranu (za príplatok). Nechýba v nich kúpeľňa so sprchou a WC, klimatizácia, SAT TV.
V hotelovom areáli sa nachádza recepcia, zmenáreň, aperitív bar, reštaurácia s výhľadom na more, snack bar, výťahy, vonkajší bazén, sauna, tenisové, futbalové a basketbalové ihrisko...Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii pri bazéne zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
-polpenzia – raňajky a večere formou bohatých švédskych stolov bez nápojov

Doprava:
- individuálna
- autobusová: zabezpečená v spolupráci s renomovanými dopravnými spoločnosťami diaľkovými klimatizovanými autobusmi s odchodom z Bratislavy; informácie o jednotlivých nástupných miestach Vám radi poskytneme v našej cestovnej agentúre

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.