Leto 2020, Chorvátsko

Podgorka ***Podgorka *** Podgorka *** Podgorka *** Podgorka *** Podgorka ***

Svojimi službami, polohou a mediteránskou atmosférou si tento hotel našiel svoje pevné miesto v srdciach našich klientov. Prispieva k tomu i fakt, že hotel Podgorka má najznámejšiu a najlepšiu reštauráciu v Podgore. Keď sa k tomu pridá krásna panoráma hôr, krištáľovo čisté more a vynikajúca poloha priamo pri pláži – to všetko je zárukou dovolenky, na ktorú budete spomínať ešte určite dlho. Na pláži vás čaká pestrá paleta vodných športov či taktiež potápačská škola. Krásne letné večery vám spríjemní živá hudba priamo na tanečnej terase hotela, ktorá nebude chýbať ani jeden večer. Máme pre vás pripravenú i širokú ponuku fakultatívnych výletov.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú účelne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou jednej prístelky s výhľadom na pohorie Biokovo alebo do parku. V izbách nechýba balkón, kúpeľňa so sprchou a WC, SAT TV.
V areáli hotela sa nachádza recepcia s trezormi (za poplatok) a zmenárňou, reštaurácia s terasou nad morom, tanečná terasa, kaviareň, TV miestnosť, snack bar, tenisové, futbalové či basketbalové ihrisko...Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii na pláži za poplatok.

Stravovanie:
polpenzia- raňajky a večere formou švédskych stolov bez nápojov

Doprava:
- individuálna
- autobusová: zabezpečená v spolupráci s renomovanými dopravnými spoločnosťami diaľkovými klimatizovanými autobusmi s odchodom z Bratislavy; informácie o jednotlivých nástupných miestach Vám radi poskytneme v našej cestovnej agentúre

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.