Leto 2020, Chorvátsko

Lovor pavilóny **+Lovor pavilóny **+ Lovor pavilóny **+ Lovor pavilóny **+ Lovor pavilóny **+ Lovor pavilóny **+

V našej ponuke nechýbajú ani tieto pavilóny Lovor nachádzajúce sa v obľúbenom stredisku Podgora ponúkajúce nenáročné ubytovanie. Ako súčasť areálu hotela Podgorka, ležiac nad týmto vyhľadávaným hotelom, určite potešia kombináciou nízkej ceny a dobrých hotelových služieb. Čaká na vás množstvo obchodíkov, reštaurácií, kaviarní, barov či taktiež každovečerná živá hudba na tanečnej terase hotela Podgorka. V ponuke máme pre vás pripravených aj množstvo zaujímavých fakultatívnych výletov.

Vybavenie pavilónov / ubytovanie:
Jednoducho zariadené izby, 2-lôžkové bez prístelky s balkónom orientovaným na morskú stranu (za príplatok), alebo 2-lôžkové izby bez balkóna s možnosťou jednej prístelky. V izbách nechýba telefón, kúpeľňa so sprchou a WC.
Hostia môžu využívať všetky služby hotela Podgorka a majú k dispozícii aj recepciu s trezormi (za poplatok), reštauráciu s terasou nad morom, tanečnú terasu, kaviareň, TV miestnosť, biliard, stolný tenis, snack bar, na pláži možnosť vodných športov (vodné bicykle, skútre, nafukovací banán, koleso či padák ťahaný za člnom) a potápačskej školy

Stravovanie:
polpenzia – raňajky a večere formou švédskych stolov bez nápojov podávané v reštaurácii hotela Podgorka

Doprava:
- individuálna
- autobusová: zabezpečená v spolupráci s renomovanými dopravnými spoločnosťami diaľkovými klimatizovanými autobusmi s odchodom z Bratislavy; informácie o jednotlivých nástupných miestach Vám radi poskytneme v našej cestovnej agentúre

Deti za zvýhodnené ceny!Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.