Leto 2020, Chorvátsko

Pinija ****Pinija **** Pinija **** Pinija **** Pinija **** Pinija ****

Bohato vybavený hotelový areál vďaka svojej polohe uprostred pokojného píniového lesíka poskytne svojim návštevníkom všetko potrebné k dokonalému oddychu. Tento hotel určite ocenia klienti všetkých vekových kategórií. Vonkajší sladkovodný bazén s hydromasážou a s netradičným umiestnením na terase hotela zaujme nejedného z vás. Zrekonštruovaný hotel Pinija pristupuje k úlohe letného hostiteľa zodpovedne, o čom vás presvedčia komfortne a moderne zariadené izby vybavené plazmovou TV, Pinija club či chorvátska verzia Caffe del Mar, ktorý je situovaný priamo pri pláži a zariadený v originálnom štýle sedemdesiatych rokov. V kombinácii s ponukou pestrých animačných programov, kvalitným wellness programom, rôznymi typmi pláží, nádherným blízkym mestom Zadar je pre vás hotel Pinija tým správnym miestom. Nachádza sa v obľúbenom letovisku Petrčane (cca 250m od centra) a zároveň priamo pri upravenej pláži kamennými platňami s vybetónovanými plochami na slnenie a so schodíkmi do mora; mestská kamienková pláž je vzdialená cca 150m.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú komfortne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek, ktoré sú vybavené klimatizáciou, telefónom, trezorom, chladničkou, resp. minibarom na vyžiadanie, SAT TV, kúpeľňou so sprchou a WC, sušičom na vlasy. Možnosť izieb s balkónom za priplátok.
V hotelovom areáli sa nachádza štýlovo zariadená vstupná hala s recepciou, zmenárňou, aperitív barom a kaviarňou s posedením a letnou terasou, moderne zariadená hotelová reštaurácia so show cooking, letná terasa s posedením a výhľadom na more, vonkajší sladkovodný bazén s hydromasážou, detský sladkovodný bazén, pool bar, letný bar s posedením priamo pri pláži, pizzeria-grill, obchod so suvenírmi, minimarket, zábavné centrum, cukráreň, internetový kútik (za poplatok), tenisové kurty, minigolf, biliard, pieskové ihrisko na plážový volejbal, fitness centrum, požičovňa bicyklov, možnosť vodných športov na pláži, wellness centrum...

Stravovanie: polpenzia
– raňajky a večere formou bohatých švédskych stolov, bez nápojov, 1x týždenne Dalmatínsky galavečer

Doprava:
- individuálna
- autobusová: zabezpečená v spolupráci s renomovanými dopravnými spoločnosťami diaľkovými klimatizovanými autobusmi s odchodom z Bratislavy; informácie o jednotlivých nástupných miestach Vám radi poskytneme v našej cestovnej agentúre

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.