Leto 2020, Chorvátsko

Milenij *****Milenij ***** Milenij ***** Milenij ***** Milenij ***** Milenij *****

Sme veľmi radi, že vám tento elegantný a kvalitný 5 hviezdičkový hotel, ležiaci v centre stále viac obľúbenej a vyhľadávanej Opatije, plnej obchodíkov, kaviarní či reštaurácií môžeme ponúknuť. Eleganciou dýchajúci hotel Milenij splní požiadavky i náročných klientov a pomaly plynúce dni vďaka kvalitným službám a starostlivo riešenému interiéru hotela budú naplnené pohodou a relaxom. Návštevou hotelovej a´la carte reštaurácie získate neopakovateľný kulinársky zážitok a v hotelovom wellness centre so všadeprítomnou vôňou esenciálnych olejov prežijete ten pravý oddych. Hotel je obklopený zeleným parkom Sv. Jakov s jedinečnou vegetáciou a pobrežnou promenádou. Priamo pod hotelom sa nachádza menšia piesočnatá pláž s upravenými betónovými platňami, od mestskej pláže je vzdialený cca 50m a taktiež môžete navštíviť pláž Hemingway Beach v neďalekej Medveji, kam premáva shuttle bus zdarma, alebo vás tam dopraví vodné taxi za poplatok.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú noblesne a elegantne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek. Nechýba v nich klimatizácia, telefón, SAT TV, pripojenie na internet, minibar, kúpeľňa so sprchou a WC a sušič na vlasy.
Hotel pozostáva z dvoch samostatných budov. V jeho areáli sa nachádza vstupná hala s recepciou, talianska cantinetta Sv. Jakov, štýlová a luxusná a´la carte reštaurácia, lobby bar, kaviareň, na pláži ponuka vodných športov, cyklotrasy a turistické chodníky v okolí, wellness (za poplatok)...

Stravovanie:
raňajky formou bohatých švédskych stolov, možnosť doobjednania večerí

Doprava:
- individuálna
- autobusová: zabezpečená v spolupráci s renomovanými dopravnými spoločnosťami diaľkovými klimatizovanými autobusmi s odchodom z Bratislavy; informácie o jednotlivých nástupných miestach Vám radi poskytneme v našej cestovnej agentúre

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.