Leto 2022, Chorvátsko

Kačjak pavilóny **Kačjak pavilóny ** Kačjak pavilóny ** Kačjak pavilóny ** Kačjak pavilóny ** Kačjak pavilóny **

Tieto pavilóny sú v ponuke už niekoľko letných sezón a medzi klientmi si získali veľkú obľubu. Nachádzajú sa v pokojnom a príjemnom prostredí mediteránskej zelene, obklopené krištáľovo čistým morom s romantickým výhľadom na polostrove Kačjak a cca 4km od známeho mestečka Crikvenica s množstvom obchodíkov, kaviarní, cukrárni, reštaurácií či barov. Od kamienkových, štrkových či prípadne vybetónovaných pláží sú vzdialené cca 100m. Cenovo výhodné pavilóny Kačjak uspokoja predovšetkým rodiny s deťmi, ktoré vyhľadávajú pekné pláže s miernym vstupom do mora a kvalitné stravovacie služby. Počas letných prázdnin tu pre najmenších ponúkame bohatý animačný program pod vedením našich skúsených animátorov. Pavilóny Kačjak odporúčame tým, ktorí preferujú oddychovú dovolenku v príjemnom prostredí, ale zároveň neďaleko vždy živého letoviska. Taktiež na vás čaká bohatá ponuka rôznych fakultatívnych výletov za krásami Chorvátska.

Vybavenie pavilónov / ubytovanie:
Izby sú jednoducho zariadené, 2-lôžkové s možnosťou prístelky v dvojpodlažných pavilónoch. V izbách nechýba kúpeľňa so sprchou a WC, väčšina izieb je s balkónom a posedením.
Vybavenie pavilónov: centrálna budova s recepciou, reštaurácia s letnou terasou, obchodík, TV miestnosť, aperitív bar...

Stravovanie:
- raňajky a večere formou švédskych stolov, nápoj k večeri, 1x za pobyt večera s národnými jedlami

Doprava:
- individuálna
- autobusová: zabezpečená v spolupráci s renomovanými dopravnými spoločnosťami diaľkovými klimatizovanými autobusmi s odchodom z Bratislavy; informácie o jednotlivých nástupných miestach Vám radi poskytneme v našej cestovnej agentúre

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.