Leto 2024, Chorvátsko

Brioni ***Brioni *** Brioni *** Brioni *** Brioni *** Brioni ***

Hotel Brioni patrí určite k jedným z najvyhľadávanejším hotelom v chorvátskom turistickom stredisku Punta Verudela. Leží na polostrove Verudela, len necelé 4km od centra mesta Pula a zároveň priamo pri jednej z najkrajších štrkových pláží polostrova vzdialenej cca 100m, ku ktorej vedie chodník cez borovicový lesík. V blízkosti hotela sa nachádzajú aj okruhliakové či skalnato-kamenisté pláže. V len pár minút vzdialenom rušnom centre Punta Verudela na vás čaká množstvo kaviarničiek, obchodov, pizzérií, barov, ktoré nespia ani v noci či taktiež pestrá ponuka rôznych športov – ihrisko pre loptové hry, detský zábavný park, trampolíny, kolotoč, minigolf, tenis či rôzne vodné športy na pláži. Hotel Brioni je vhodný pre všetky vekové kategórie klientov.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú príjemné zariadené, 2-lôžkové. Nechýba v nich telefón, SAT TV, kúpeľňa so sprchou a WC a balkón s posedením. Možnosť izieb s výhľadom na morskú stranu za príplatok.
V hotelovom areáli sa nachádza recepcia s trezormi (za poplatok), zmenáreň, aperitív bar, kaviareň, internetový kútik, letná terasa s výhľadom na more, reštaurácia, bazén s morskou vodou, obchodík so suvenírmi, sauna, masáže, diskotéka...

Stravovanie :
polpenzia – raňajky a večere formou švédskych stolov, nápoje k večere v neobmedzenom množstve

Doprava:
- individuálna
- autobusová: zabezpečená v spolupráci s renomovanými dopravnými spoločnosťami diaľkovými klimatizovanými autobusmi s odchodom z Bratislavy; informácie o jednotlivých nástupných miestach Vám radi poskytneme v našej cestovnej agentúre

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.