Leto 2024, Tunisko

Skanes Serail ****Skanes Serail **** Skanes Serail **** Skanes Serail **** Skanes Serail **** Skanes Serail ****

Hotel Skanes Serail sa rozprestiera v rozľahlej zelenej palmovej záhrade, ktorá ústi až k širokej súkromnej zlatistej piesočnatej pláži v zálive Skanes Monastir. V architektúre hotela sa jemne dopĺňajú moderné prvky s typickým maurským nádychom. V prítomnosti voňavých kvetov, kríkov a exotických paliem sa budete cítiť mimoriadne príjemne. Pripravené sú pre vás i atraktívne denné a večerné aktivity pod dohľadom profesionálneho tímu animátorov. Zrelaxovať svoje telo i dušu môžete v moderne vybavenom Spa centre.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú priestranné, 2-lôžkové s možnosťou jednej prístelky, alebo rodinné izby sa príplatok. V izbách nechýba klimatizácia, telefón, SAT TV, trezor (za poplatok), minibar, kúpeľňa s WC, sušič na vlasy a balkón. Izby s výhľadom na more sú k dispozícii za príplatok.
V hotelovom areáli sa nachádza presklená vstupná hala s posedením, recepcia, zmenáreň, WIFI vo verejných priestoroch, minimarket, amfiteáter, hlavná reštaurácia, barbecue reštaurácia na pláži, 4 bary – centrálny, piano bar, pool bar a vitamine bar, Spa centrum (za poplatok), krytý bazén s jacuzzi, bazén pre dospelých, detský bazén, diskotéka, tenisový kurt, stolný tenis, fitness centrum (za poplatok), široká paleta vodných športov na pláži...Slnečníky a ležadlá pri bazéne i na pláži zdarma, matrace a osušky za poplatok.

Stravovanie:
- all inclusive: raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov vrátane nápojov, lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje podávané v určených baroch v hotelovom režime, ľahké občerstvenie počas dňa, ovocné koktaily a čerstvé džúsy podávané v poobedňajších hodinách

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.