Leto 2022, Tunisko

Club Thapsus *** +Club Thapsus *** + Club Thapsus *** + Club Thapsus *** + Club Thapsus *** + Club Thapsus *** +

Udržiavaný areál populárneho hotela Thapsus si našiel miesto v tesnom susedstve vlastnej, atraktívne bielej piesočnatej pláže. Hotel so svojim detským miniklubom je správnou voľbou hlavne pre rodiny s deťmi, ale aj pre tých aktívnejších, ktorí sa môžu tešiť na celodenný animačný program. No svojimi službami, útulným ubytovaním či jedinečnou polohou priamo na pláži je vhodný pre všetky vekové kategórie. Príjemné podvečery tu môžete stráviť napríklad posedením v bare na terase. Je zárukou, že vaša dovolenka bude mať ten správy nádych. Spojíte v nej oddych, zábavu a poznávanie do jedného pekného zážitku. Hotel sa nachádza cca 7km od mestečka Mahdia.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú účelne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou jednej prístelky, alebo možnosť rodinných izieb za príplatok. V izbách nechýba klimatizácia, telefón, TV, kúpeľňa s vaňou a WC, minibar a balkón, resp. terasa s posedením. Možnosť izieb s výhľadom na more za príplatok.
V hotelovom areáli sa nachádza vstupná hala s recepciou a lobby barom, zmenáreň, hlavná reštaurácia, a´la carte reštaurácia, pizzeria, american bar, beach bar, diskotéka, pool bar barbecue, maurská kaviareň, kaderníctvo, obchodná arkáda, veľký vonkajší bazén s tobogánmi, detský bazén, vnútorný bazén, miniklub, mini ZOO, WIFI (za poplatok), tenisové kurty, minigolf, stolný tenis, fitness, sauna, masáže, aquagymnastika, volejbal, 1x za pobyt hammam zdarma...Slnečníky i ležadlá sú pri bazéne i na pláži k dispozícii zdarma.

Stravovanie:
- all inclusive: raňajky, obedy a večere podávané formou švédskych stolov, počas dňa ľahké občerstvenie, lokálne nealkoholické a alkoholické nápoje v areáli hotela

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.