Leto 2022, Tunisko

Safa ***Safa *** Safa *** Safa *** Safa *** Safa ***

Dokonalá poloha v stredisku Yasmin Hammamet, blízko zábavného parku Carthage Land a modernej Mediny, v centre nákupných a zábavných možností, stavia hotel Safa do pozície žiadaných hotelov. Svoje miesto si medzi nimi vydobil nielen polohou – pomer kvality a ceny sa odrazí v ubytovaní i službách. Nádherná široká piesočnatá pláž je od hotela oddelená len miestnou komunikáciou a palmovou promenádou. Vďaka veľkému množstvu atrakcií sa zabavia deti i dospelý. Hotel Safa určite uspokojí klientov, ktorí majú radi prechádzky popri mori, nakupovanie, zábavu i rôzne vodné radovánky či vodné športy. Hotel Safa má dušu a jeho areál šarm. Zažijete tu skvelú atmosféru a pobyt, na ktorý nezabudnete. Jeho komplexné vybavenie, dobrá poloha, klubový program v podaní hotelových animátorov oslovia vyznávačov pestrej dovolenky všetkých vekových kategórií.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú účelne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou jednej prístelky. Nechýba v nich TV, telefón, klimatizácia, kúpeľňa s WC, chladnička (na vyžiadanie, za poplatok), balkón s posedením. K dispozícii sú za príplatok aj rodinné izby, alebo izby s výhľadom na more.
V hotelovom areáli sa nachádza recepcia, lobby bar s posedením, zmenáreň, výťah, obchod so suvenírmi, hlavná reštaurácia, bar, snack bar, pizzeria, maurská kaviareň, čajovňa, bazén, detský bazén, tobogány, krytý bazén s jacuzzi (za poplatok), miniklub, baby sitting (na vyžiadanie, za poplatok), stolný tenis, šípky, kasíno, fitness centrum, sauna, hammam, masáže, biliard...Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii pri bazénoch i na pláži zdarma.

Stravovanie :
all inclusive – raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov, počas dňa ľahké občerstvenie, neobmedzené množstvo nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej výroby

Deti za zvýhodnenú cenu !

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.