Leto 2020, Tunisko

Nour Palace *****Nour Palace ***** Nour Palace ***** Nour Palace ***** Nour Palace ***** Nour Palace *****

Hotel Nour Palace je už len svojou polohou predurčený na strávenie tej pravej letnej dovolenky. Leží priamo pri jednej z najkrajších piesočnatých pláží Tuniska a zároveň v blízkosti centra známeho a obľúbeného letoviska Mahdia. Tento štýlový päťhviezdičkový all inclusive hotel je plný pohodlia, dizajnu a harmónie farieb a stal sa vyhľadávaním nielen pre jeho pôvab, ale i skvelé služby. Hotel je vhodný aj pre náročnejšiu klientelu, rovnako ho však odporúčame aj klientom, ktorí chcú mať na dosah všetky možnosti hotela, ktoré im stredisko ponúka.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú klimatizované, 2-lôžkové s možnosťou jednej prístelky, k dispozícii sú ale aj rodinné izby za príplatok. Nechýba v nich SAT TV, minibar, telefón, kúpeľňa s vaňou, WC a sušičom na vlasy a balkón alebo terasa. ( možnosť izieb s výhľadom na more za príplatok)
V hotelovom komplexe sa nachádza priestranná vstupná hala s recepciou a zmenárňou, hlavná reštaurácia, Barbecue reštaurácia, a ´la carte reštaurácia – tuniská a talianska, lobby bar, piano bar, pool bar, beach bar, bar Skifa, kabaret / disco bar, maurská kaviareň, priestranný vonkajší bazén o rozlohe 1600 m2, detský bazén, nákupné centrum, kaderníctvo, Thalasso Therapy Centrum (za poplatok), hammam, sauna, masáže, golfový areál, WIFI, celodenné a večerné animácie, ping-pong, šípky, 3 tenisové kurty, stolný tenis, bowling, biliard, diskotéka, amfiteáter, fitness centrum...Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne i na pláži k dispozícii zdarma, plážové osušky za depozit.

Stravovanie:
- ultra all inclusive: raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov vrátane nápojov, špeciálne detské menu, neskoré kontinentálne raňajky, lokálne alkoholické, miešané a nealkoholické nápoje podávané v hotelovom areáli, popoludňajšie občerstvenie, 1x za pobyt večera v a´la carte reštauráciách (rezervácia nutná vopred)

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.