Leto 2020, Španielsko

ATH Porto Magno ****



ATH Porto Magno **** ATH Porto Magno **** ATH Porto Magno **** ATH Porto Magno **** ATH Porto Magno ****

Šumivé vlny Stredozemného mora, vzdušná pláž a nekonečná palmová promenáda tvoria okolie impozantného hotela Porto Magno ležiaceho v andalúzskom stredisku Aguadulce. Budova je situovaná priamo pri krásnej dlhej piesočnatej pláži. Tu môžete začať aj nekonečnú prechádzku pozdĺž pobrežia, ktoré vedie až do susedného strediska Roquetas de Mar. Hotel je vhodný pre klientov všetkých vekových kategórií – rodiny s deťmi, pre ktorých hotel ponúka rôzne zábavné animácie, pre starších klientov, ale i pre mladých, ktorí sa môžu večer zabaviť v blízkom prístave. Hotel je výnimočný svojim zeleným areálom s piatimi bazénmi. Vyzdvihnúť treba i švédske stoly s lákavou ponukou chutnej kuchyne podávané v hotelovej reštaurácii. Hotel Porto Magno má všetky predpoklady na strávenie nezabudnuteľnej dovolenky plnej zážitkov.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú útulne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou prísteliek. Vybavené sú vlastnou klimatizáciou, telefónom, minibarom, trezorom (za poplatok), TV, kúpeľňou s WC a sušičom na vlasy a balkónom. Na vyžiadanie je k dispozícii bezbariérová izba.
Hotelová budova je vysoká, s presklenými časťami. Nachádza sa v nej priestranná vstupná hala s kvetinovou dekoráciou, niekoľko barov, hlavná reštaurácia...V hotelovom areáli sa nachádza taktiež detský bazén, 4 bazény, terasa na slnenie, detské ihrisko s hojdačkami, wellness centrum (masáže, zábaly, sauna, solárium, vírivka – za poplatok), kaderníctvo, pedikúra a manikúra (za poplatok), WIFI pripojenie, paddle kurty (za poplatok), fitness centrum...Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii pri bazéne zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
all inclusive – raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov vrátane nápojov, vybrané miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v hotelovom bare v určenom čase, káva, čaj

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.