Leto 2020, Španielsko - MALORKA

Globales Santa Ponsa Park / Pionero ****Globales Santa Ponsa Park / Pionero **** Globales Santa Ponsa Park / Pionero **** Globales Santa Ponsa Park / Pionero **** Globales Santa Ponsa Park / Pionero **** Globales Santa Ponsa Park / Pionero ****

V prípade, že patríte medzi tých trošku náročnejších klientov a hľadáte na ostrove Malorka hotel, ktorý by vaše očakávania uspokojil, hotely Globales Santa Ponsa Park a Pionero sú pre vás tou správnou voľbou. Súčasťou vašich dovolenkových dní sa isto stane i príjemné potulovanie sa po pobreží, spoznávanie uličiek letoviska a možno i nerušené posedenie v niektorom z miestnych barov. Vyskúšať môžete napríklad i niektorý z vodných športov, ktorý vám toto pobrežie Malorky ponúka. Nemali by ste si nechať ujsť ani výlet loďou až na najsevernejší cíp ostrova, známy Formentor. Hotely sa nachádzajú v centre strediska v blízkosti rôznych obchodíkov, reštaurácií, barov či mnohých zábavných možností. Od piesočnatej pláže sú hotely vzdialené cca 300m.

Vybavenie hotelov / ubytovanie:
Izby sú elegantné, pohodlné s vkusným moderným nábytkom, 2-lôžkové s možnosťou 1 prístelky. Vybavené sú klimatizáciou, stropným ventilátorom, trezorom (za poplatok), chladničkou (za poplatok), SAT TV, kúpeľňou so sprchou alebo vaňou a balkónom alebo terasou. K dispozícii sú aj izby prispôsobené telesne zdravotne postihnutým ( na vyžiadanie ).
Hotelový komplex pozostáva z dvoch vedľa seba stojacich 4* budov hotelov siete Globales s rovnocennými službami a tiež vybavením. Nachádza sa v nich 24h recepcia, TV salón, bazén, detský bazén, sauna, bar, snack bar, bar pri bazéne, zóna na hranie, internetový kútik, WIFI pripojenie, ping-pong, biliard, požičovňa bicyklov v stredisku...Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne k dispozícii zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
polpenzia - raňajky a večere formou švédskych stolov, bez nápojov
- za príplatok možnosť dokúpenia služieb all inclusive

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.