Leto 2020, Španielsko - MALORKA

Globales América ****Globales América **** Globales América **** Globales América **** Globales América **** Globales América ****

Novozrekonštruovaný hotel siete Hoteles Globales plne uspokojí klientov vyhľadávajúcich pokojný pobyt pri mori v lone krásnej prírody. Takmer všetky izby disponujú úžasným výhľadom na široké more a tyrkysovú zátoku Cala Domingos. Poloha vo východnej časti ostrova nabáda k spoznaniu skrytých zátok a romantických kulís prírody – pre tých aktívnejších i na bicykloch. Hotel Globales América sa nachádza v pokojnom stredisku Calas de Mallorca, len cca 50m od tyrkysovej piesočnatej pláže s pozvoľným vstupom do mora.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú 2-lôžkové, s možnosťou 1-2 prísteliek. Vybavené sú kúpeľňou so sprchou alebo vaňou a WC, fénom, TV SAT, telefónom, trezorom ( za poplatok), klimatizáciou a balkónom alebo terasou.
Hotel pozostáva z dvoch vedľa seba stojacích budov, v hlavnej budove sa nachádza vstupná hala s recepciou, reštaurácia, 2 bary, 2 bazény, detský bazén, bar pri bazéne, záhrada s posedením, WIFI/internet (za poplatok), biliard, lukostreľba, ping-pong, možnosť prenájmu vodných bicyklov ( za poplatok). Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii pri bazéne zdarma, na pláži za poplatok.

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.