Leto 2022, Španielsko - MALORKA

Beverly Playa ***Beverly Playa *** Beverly Playa *** Beverly Playa *** Beverly Playa *** Beverly Playa ***

Vzhľadom na pozitívne ohlasy klientov vám s radosťou predstavujeme tento hotel ležiaci na západnom pobreží Malorky, v známom letovisku Paguera, priamo pri krásnej pláži s jemným pieskom a za nim dvíhajúcimi sa kulisami pohoria Sierra de Tramuntana. Pozdĺž strediska sa tiahne promenáda ako stvorená na prechádzky, počas ktorých môžete nazrieť do niektorého z miestnych obchodíkov či barov.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby typu štandard sú 2-lôžkové, s možnosťou 1 prístelky. Vybavené sú kúpeľňou so sprchou alebo vaňou a WC, klimatizáciou, TV SAT, telefónom, chladničkou (za poplatok) a balkónom. Zrekonštruované izby typu superior (hore na fotografii) sú k dispozícii za príplatok.
V hotelovom areáli sa nachádza vstupná hala s recepciou, reštaurácia, snack bar pri bazéne, kaviareň, vonkajší bazén, detský bazén, sauna, fitness, tenisový kurt, minigolf, herňa, WIFI (za poplatok), trezor (za poplatok). Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne k dispozícii zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie :
all inclusive – raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov vrátane nápojov, vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje vo vyhradených hodinách, ľahšie občerstvenie počas dňa

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.